Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Neomezený internet lze pořídit i za velice příjemné ceny

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Neomezený internet lze pořídit i za velice příjemné ceny
Neomezený internet lze pořídit i za velice příjemné ceny

Není to až tak dávno, co se dostal neomezený internet na pole telekomunikačních služeb v České republice. A nutno říct, že od toho dne se opravdu tato služba dostala na úroveň, kdy si ji může dovolit ohromné množství uživatelů.

U různých operátorů jsou ale nabídky velice odlišné, a občas vás mohou dokonce velice překvapit. Někdy pozitivně, jindy zase zcela opačně.

Omezený neomezený internet

Nadpis zní trošku zmatečně. A já se vám vůbec nedivím. I přesto ale najdete na našem trhu i takový produkt, který můžeme bez jakéhokoliv váhání označit právě jako omezený a zároveň neomezený internet. Jedná se hlavně o tarify společnosti T-mobile, která nabízí neomezený internet v mnoha cenových variantách.

Jak ale lze takovou službu nabízet ve více cenách? Důvodem je, že omezená není datová kapacita, ale její rychlost. Je ale nutné říct, že mobilní internet i nejlevnější kategorie dokáže naplnit požadavky na opravdu rychlou a kvalitní síť.

Levné nabídky již od šesti set

Pokud se budeme bavit jenom o stálé nabídce, tak nám neomezený internet začíná přibližně někde kolem šesti set korun. A to u společnosti Vodafone, která nabízí sice menší množství tarifů, ale za to dokáže cílit na konkrétní a velice populární varianty. Pro mnohé ale naopak malý výběr může být až drobnou nevýhodou. Některé společnosti na to ale jdou z opačného konce.

O2 rozhodně nešetří na klientech

Zcela opačným případem je ale samotná společnosti O2. Zatím co Vodafone se zrovna moc nedokáže „rozmáchnout“ s množstvím tarifů, tak naopak O2 jde do tohoto boje ve velkém. Mobilní internet, ať už jako neomezený internet nebo mobilní tarify s budgetem dat můžete vybírat ve více než padesáti možnostech. A to je už opravdu dobrý výběr, kde si každý najde svoje specifické oblíbené varianty této populární služby.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.