Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Mobilní internet bez limitu již není žádný problém, nabízí jej většina operátorů!

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Mobilní internet bez limitu již není žádný problém, nabízí jej většina operátorů!
Mobilní internet bez limitu již není žádný problém, nabízí jej většina operátorů!

Mobilní internet se stal velice důležitou součástí každodenního života většiny z nás. Mnozí si bez používání internetu nedokážeme představit svoje denní potřeby. Jiní mají mobilní internet především jako zdroj neméně důležité zábavy. Donedávna nám ale využití pro mobilní internet limitovaly poměrně úzké datové kapacity.

Mobilní internet v rámci moderních tarifů ale nabízí gigabajty dat k dispozici a není dokonce sebemenší problém u většiny operátorů najít i data neomezená. Mobilní internet díky tomu získává nový obzor a v mnohých ohledech dohání klasické připojení k internetu!

Bránu nekonečna původně otevřel T-mobile

Čas plyne rychle a neomezený mobilní internet je tu pro nás už více jak dva roky. Před dvěma roky, v létě 2019 se totiž rozhodla společnost T-mobile jako první k razantnímu kroku na trhu. Všem svým paušálním klientům i předplatitelům nabídla možnost využívat přes léto neomezený mobilní internet.

Určitě si říkáte, že šlo o dobrý marketingový tah. Jenže ten tah byl doslova excelentní. Naprostá většina lidí si pochopitelně na vykla na to, že se nemusí ohlížet nad zbývajícími gigabity ze svých limitů a neomezené připojení k internetu i v telefonu jim přirostlo k srdci. Ihned po ukončení léta pak T-mobile začal nabízet neomezené tarify.

Krátce na to jej následovala i konkurence

Krátce po odhalení tržní novinky v oblasti mobilních služeb musela reagovat i konkurence. Nejrychleji to zvládl modrý operátor O2, který ani ne do dvou měsíců od uvedení neomezených dat začal rovněž nabízet mobilní internet bez mantinelů. Podstatně pomalejší bylo počínání operátora Vodafone, který tou dobou budoval novou generaci připojení k internetu v kooperaci s UPC. Dnes již všichni tři hlavní operátoři nabízejí neomezený mobilní internet.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.