Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

T-mobile internet rychlejší, než kdy dřív? Nové tarify optického připojení stojí za to!

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / T-mobile internet rychlejší, než kdy dřív? Nové tarify optického připojení stojí za to!
T-mobile internet rychlejší, než kdy dřív? Nové tarify optického připojení stojí za to!

Všudypřítomná modernizace se promítla také ve standardním připojení k internetu pro domácnosti. Zatím co ještě nedávno by nám stačilo připojení o několika megabitech, tak současná optická síť nabízí stoky megabitů pro každého. T-mobile internet nedávno spustil tarify, které nabízejí využití i optické sítě.

Optický kabel je nejdokonalejší současnou metodou připojení a T-mobile internet je toho dokonalým příkladem. Za výhodnou cenu máte možnost získat připojení k internetu s výbornými vlastnostmi. Navíc si můžete vybírat z mnoha tarifů, které vám T-mobile internet může nabídnout.

Výhody, které vám jiné připojení nepřinese

Jednou z největších výhod optického kabelu je vysoká rychlost při minimální odezvě. Vše jde ruku v ruce s výhodami jako je například také minimální rozdíl mezi rychlostí stahování a nahrávání dat. Právě tento skok v rychlostech je největším „trnem v patě“ starší DSL technologie.

Vše je postaveno na jednoduchém principu. Data se zde předávají pomocí světelného signálu uvnitř optického vlákna. Připojení je sice choulostivější na mechanické poškození, ale limity jsou zde minimální a optická technologie má stále velkou rezervu v rychlostech.

T-mobile internet s rychlostí až jednoho gigabitu

Mezi největší „pecky“, které vám může T-mobile internet nabídnout je připojení k internetu s rychlostí jednoho gigabitu. Jeden gigabit si užijete ve stahování dat a rychlost nahrávání je zde 500 Mb, což dalece převyšuje většinu tarifů i v ohledu stahování.

Nejrychlejší připojení si přitom můžete užívat za dost výhodné ceny. Standardní cena za toto připojení na 599 Kč měsíčně a díky probíhající obchodí akci můžete připojení k internetu s gigabitovou rychlostí získat dokonce za akčních 299 Kč. A to po dobu prvních dvanácti měsíců trvání smlouvy.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.