Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Drobný zázrak jménem LTE router dokáže i dneska překvapit

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Drobný zázrak jménem LTE router dokáže i dneska překvapit
Drobný zázrak jménem LTE router dokáže i dneska překvapit

S dostupností moderních technologií a jejich výhod se pro naprostou většinu lidí stává stále méně představitelné to, že by se měli obejít bez jejich přítomnosti. A to především v ohledech jako je připojení k internetu, GPS a další technologie.

Jenže ne vždy jsou mobilní data tím nejlepším způsobem, jak se udržet online. A v tomto případě je právě LTE router velice zajímavou variantou.

Internet opravdu kdekoliv potřebujete

Hlavním parametrem, který má LTE router, je absence nutnosti internetu kabelem. Zcela naopak, kompletní technická komunikace se odehrává pomocí mobilní sítě, především pak díky využívání speciální SIM karty.

Jedná se tak spíše o něco jako mobilní rozšíření pro notebooky a další podobná zařízení. Routery se totiž dávají k dispozici i s možností propojení se standardním rozhraním USB. Díky tomu tak není problém přijímat signál opravdu téměř kdekoliv.

Jaké limity má LTE router?

Hlavním limitem bude pro většinu uživatelů rychlost. LTE router vám rozhodně nenabídne takové hodnoty, které by vám mohly postačit pro každodenní domácí užívání připojení k internetu. Zcela naopak je většinou připojení pomalé a nestabilní.

Na mnoha místech ale není možnost připojit se ke klasické mobilní síti nebo zde nejsou žádné možnosti spojení internetu domů. Z toho důvodu je tak často LTE router velmi příjemným kompromisem.

Internet na chatu vyjde i levně

Rychlost a stabilita ale není jediným úskalím. Většinou jsou podobné služby inzerované jako internet na chatu a podobně. Spojené s nabídkou jsou ale typicky datové limity, které nejsou zrovna dvakrát štědré. Z toho důvodu je tak poměrně dost časté například to, že se dokupují data po menších balíčcích. Vše totiž funguje stejně jako u běžného mobilního tarifu a jeho balíčků. Co koupíte, to smíte „prosurfovat“, ale pak internet přestane fungovat.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.