Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Známí regionální poskytovatelé internetu, kteří nabízejí kvalitní služby

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Známí regionální poskytovatelé internetu, kteří nabízejí kvalitní služby
Známí regionální poskytovatelé internetu, kteří nabízejí kvalitní služby

Jako poskytovatelé internetu jsou většinou označováni především mobilní operátoři. Ti ale mimo připojení k internetu zároveň zprostředkovávají celou řadu telekomunikačních služeb. Čistokrevní poskytovatelé internetu tak už nejsou moc častým úkazem, ale přesto se najdou poskytovatelé internetu jak celorepublikoví, tak i regionálního charakteru.

Někteří poskytovatelé internetu dokázali postupem času z regionu přerůst i do okolních okresů a krajů a mohou se pyšnit pokrytím i třetiny či poloviny České republiky. Dva takoví zajímaví, od koho si můžete zařídit připojení k internetu je například společnost Starnet nebo Wolfnet. Oba dva poskytovatelé připojení k internetu dnes budou v našem hledáčku a kompletně si je představíme.

Západočeský Wolfnet dokázal vyplnit mezeru na trhu

Západní Čechy jsou bohužel poznamenané tím, že na mnohých místech trhu zde zůstává prázdné místo. Poskytovatelé internetového připojení regionálního charakteru tu sice jsou a byli k dostání, ale ne na takové úrovni připojení k internetu, aby byli klienti spokojení. Wolfnet, který původně začal v karlovarském kraji se ale dokázal vyšplhat do výšin ohromným pokrytím a především tím, že nabízí progresivní připojení k internetu.

Je tak jednou z mála společností, která dává zřetel na neustálé modernizování svojí vnitřní sítě a nutno dodat, že to na kvalitě služeb a spokojenosti klientů jednoznačně můžete poznat.

Starnet jako nemilosrdný konkurent přežívá

Oproti tomu Starnet zažívá zcela jiný příběh. Nabízí vám nejen připojení k internetu, ale také internet TV ve spojení se svojí vlastní aplikací pro chytré televizory. Zatím co Wolfnet byl příkladem rozkvětu, tak Starnet naopak dokázal skvěle fungovat jako obchodní celek. Mnohé součásti Starnet, které dnes pracují jako distribuce a poskytování byli dříve samostatnými společnostmi. Na trhu přežijí jen silní poskytovatelé internetového připojení a Starnet to dokazuje.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.