Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Zlatá střední cesta. Na co vše vám vystačí O2 internet o stovkách megabitů?

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Zlatá střední cesta. Na co vše vám vystačí O2 internet o stovkách megabitů?

Internetové připojení by se v dnešní době mělo pohybovat v minimálně stovkách megabitů, aby dokázalo dostát všem potřebám moderních multimédií, aplikací a dalších důležitých funkcí. O2 internet je jeden z největších poskytovatelů připojení k internetu v České republice. Zároveň vám ale O2 internet nabízí rovnou ohromnou řadu zajímavých tarifů, mezi kterými si vybere téměř každý.

V rámci nabídky O2 internet si můžete vybírat tarify s rychlostí už od desítek megabitů a maximem je potom gigabitové připojení. Jenže nás bude zajímat připojení k internetu pod označením O2 internet zlatý a O2 internet platinový, které vám nabízejí zlatou střední cestu v oblasti rychlosti i financí.

Jaké jsou podmínky O2 internet tarifů?

O2 internet vám nabízí dohromady pětici tarifů, které jsou dynamicky odstupňované tak, aby dokázaly co největšímu počtu zákazníků nabídnout ideální poměr ceny a rychlosti připojení k internetu. Každopádně pro všechny tarify platí spousta prodejních akcí, kdy můžete minimálně v horizontu prvních měsíců ušetřit příjemné peníze za O2 internet.

Podmínky, které O2 internet vyžaduje jsou naprosto standardní a neodlišují se tak například od UPC (dnes již Vodafone) nebo dalších poskytovatelů připojení k internetu.

Rychlosti, které vás určitě potěší

O2 internet zlatý vám nabízí rychlost sta megabitů, což je nejčastěji používaný tarif v republice. Při této rychlosti budete měsíčně platit cenu od 399 Kč. Druhým tarifem pohybujícím se ve stovkách megabitů je pochopitelně O2 internet platinový. Zde už se dostáváme na skvělých 250 megabitů za cenu 499 Kč.

V obou případech je již o plnohodnotné připojení pro kompletní prohlížení internetového obsahu. A to včetně různých multimédií. V případě, kdy zvolíte platinovou verzi, by připojení k internetu mělo dokonale vystačit i pro hraní online her.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.