Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Zlatá střední cesta a vysoká dostupnost. To je oblíbený VDSL internet

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Zlatá střední cesta a vysoká dostupnost. To je oblíbený VDSL internet
Zlatá střední cesta a vysoká dostupnost. To je oblíbený VDSL internet

Ačkoliv dnes máme vůbec ty největší technologické možnosti, které jsme kdy mohli mít, tak se stále nedá tvrdit, že by jakákoliv technologie byla dokonalá. Zcela naopak, spousta technologií se potýká s tím, že má k dokonalosti opravdu daleko.

VDSL internet je přitom mezi těmito technologiemi jednou z těch, které dokáží nabídnout zlatou střední cestu. Ačkoliv má svoje nevýhody, tak VDSL dokáže nabídnout také stejné množství důležitých výhod.

Rychlostí již byl VDSL překonán

Ačkoliv je VDSL opravdu dobré připojení k internetu, tak už je to poměrně dost dlouho, co byl minimálně rychlostí překonán. Jeho hlavním konkurentem přitom není nic menšího než přímo optický kabel.

Opravdu kvalitní připojení pomocí optického kabelu přináší velkou evoluci už jenom kvůli tomu, že je řešeno zcela odlišně. A to pomocí optického signálu, namísto elektronických impulsů. Výhody, které dokáže toto připojení k internetu přinést, jsou už daleko za možnostmi VDSL. Ale pochopitelně to má i háček.

Dostupností stále největší doména

Dostupnost. To je velký problém, který mají ostatní technologie oproti VDSL. Díky tomu je tak připojení kabelem přes tuto technologii to vůbec nejpoužívanější a nejoblíbenější u nás. Důvodem je to, že je ve své podstatě dnešní VDSL několikátou vylepšenou variantou původního DSL připojení. To bylo řešeno přes telefonní linku, která má pochopitelně opravdu velké pokrytí.

I dnes stále elitní připojení

Bezkonkurenční dostupnost a opravdu dobré vlastnosti v ohledu stability a rychlosti. Závěrem je nutné říct, že ačkoliv je VDSL v některých ohledech překonání, tak je stále velice kvalitní připojení k internetu s přívětivou cenou a vysokou dostupností. Minimálně do doby, dokud nedokáží ostatní technologie srovnat krok, tak stoprocentně VDSL zůstane osamělou hvězdou.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.