Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Zjistěte díky porovnání připojení k internetu, jakou technologii zvolit

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Zjistěte díky porovnání připojení k internetu, jakou technologii zvolit
Zjistěte díky porovnání připojení k internetu, jakou technologii zvolit

Volba technologie připojení k internetu je jednou z těch nejdůležitějších věcí, které budete muset udělat kdykoliv, kdy objednáváte internet od nového poskytovatele. Porovnání připojení k internetu vám tak může pomoci. Základem pro dnešní porovnání připojení k internetu se nebude zaměřovat na porovnávání cen a jednotlivých poskytovatelů.

Zcela naopak dnes porovnání připojení k internetu nabídne ve výsledku zásadní výhody i nevýhody jednotlivých technologií. Která technologie tak z porovnání připojení k internetu vyjde jako ta nejlepší?

Bezkonkurenční optický internet

Optický internet a optický kabel je dneska rozhodně tou nejlepší službou a médiem zároveň. Bez jakékoliv nadsázky se dá říct, že jde o nadčasové připojení k internetu, které budete dlouhodobě používat bez toho, aniž byste naráželi na limity.

Základní výhodou optického internetu je extrémně vysoká rychlost a zároveň také spolehlivost připojení. Rozhodně ale má optický internet i jasnou nevýhodu. Tou je komplikované budování sítě, kvůli kterému tak toto připojení k internetu bohužel nelze užívat po celé republice.

Zlatí střední cesta v podobě VDSL

Samo o sobě je VDSL připojení k internetu další generací DSL technologií. Jedná se tak o druh připojení, který má největší výhodu ve vysoké dostupnosti a příjemné ceně. Nemusí ovšem být tak rychlé jako je připojení k internetu přes optický kabel a stejně tak i samotná stabilita může být slabší.

Technologie bezdrátového připojení

V porovnání rozhodně dopadne na posledním místě bezdrátové připojení. Nabídne vám nejmenší rychlosti a také nejmenší stabilitu. Přitom ale nelze počítat s tím, že byste zároveň ušetřili peníze. Pro mnohé lokality je ale tou nejlepší možností kvůli tomu, že jsou jinak kabelové technologie nedostupné.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.