Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Získejte neomezený tarif, a již nikdy nehlídejte čerpání dat

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Získejte neomezený tarif, a již nikdy nehlídejte čerpání dat
Získejte neomezený tarif, a již nikdy nehlídejte čerpání dat

Především pro mladé může být čerpání dat a hlídání toho, kolik toho již vypotřebovali, poměrně dost frustrující záležitostí. Přitom moderní aplikace jsou dost náročné a vyžadují naopak, aby byl přísun dat ideálně co největší.

Jedním z mnohých řešení na tento problém je přitom neomezený tarif. Trvalo to dlouho, ale konečně se povedlo, aby mohli také uživatelé v rámci naší republiky využívat neomezená data. Kde a za kolik je přitom sehnat, vám řekneme právě dnes.

Neomezený tarif nabízí většina operátorů

Pokud se bavíme o fyzických operátorech, tak rozhodně sto procent nabídne neomezená data v některém ze svých tarifů. V případě virtuálních operátorů už to není až tak běžné, ale stále se ve většině případů také potkáte s tím, že si neomezená data můžete bez potíží zařídit.

Nabídka je přitom rozšiřovaná přibližně od roku 2019. Tehdy mobilní internet bez limitů poprvé dokázala představit klientům společnost T-mobile. Od té doby se tak spustil boj o co největší množství klientů.

Za kolik můžete neomezený tarif pořídit?

Jedním z milníků je rozhodně samotná cena. Neomezený tarif totiž můžete pořídit v poměrně dost velkém množství nabídek. Jednotliví operátoři se přitom odrážejí od ceny kolem šesti stovek korun, kdy můžete užívat neomezená data se všemi dalšími službami. Jenže občas můžete narazit i na další zajímavé nabídky.

Neomezený tarif za rozdílné ceny?

Dokonce i u jediného operátora můžete narazit na to, že neomezený tarif zakoupíte za různé ceny. Důvodem je, že je mnohdy mobilní internet limitovaný na konkrétní rychlost pro konkrétní tarify. Mimo toho se ale také někteří operátoři snaží udělat lukrativnější balíčky například pro podnikatele či cestovatele tím, že neomezená data mohou okořenit o další doplňkové služby.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.