Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Získávejte mobilní tarify výhodně pro sebe i pro celou rodinu!

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Získávejte mobilní tarify výhodně pro sebe i pro celou rodinu!
Získávejte mobilní tarify výhodně pro sebe i pro celou rodinu!

Ačkoliv nemusí pro jedince znamenat úspora na jednom mobilním tarifu nic extrémního, tak zcela naopak mobilní tarify výhodně pro rodinu, skupinu přátel nebo skupinu lidí v práci, už dokáží ušetřit opravdu nemalé peníze. Poskytovatelé telekomunikačních služeb nám přitom dávají spoustu možností, jak získat mobilní tarify výhodně.

O mnohých možnostech ale uživatelé neví, nebo netuší, jak velkou úsporou by mohly být. Ať už je to tak či onak, dnes se podíváme právě na to, jak získat kýžené mobilní tarify výhodně.

Speciální prodejní akce

Každý operátor dělá několikrát do roka speciální akce. Během nich můžete získat plnohodnotné tarify obsahující neomezená data, nebo volání podle vaší potřeby. Ale jenom za zlomek ceny. Některé tarify jsou při zakoupení v daném časovém okně trvale levné, jiné naopak nabízejí slevu jen po omezenou dobu, standardně čtvrt nebo půl roku. Rozhodně s nimi tak i tak ale ušetříte

Mobilní tarify výhodně pro skupiny

Speciálním druhem nabídky jsou tarify, které se poskytují celým skupinám. I tady pochopitelně můžete vybírat z opravdu velkého množství různých možností, které mohou být odlišné podle toho, jestli jsou mobilní tarify pro rodiny, přátele nebo firmu. Standardně ale zde najdeme velké objemy jak minut, tak mobilní internet s velkou kapacitou. I zde si rozhodně můžete vybírat, jaké tarify, s jakým objemem dat budete využívat.

V čem jsou tak moc výhodné?

Jenže jak můžeme mobilní tarify výhodně provozovat pro skupiny? Základní výhodou je, že skupina má svého vedoucího, který se o fakturaci a také rozdělení tarifu stará. Proto můžeme vědět, že někdo ve skupině mobilní internet využívá více, zatím co někdo jiný zase více volá. S administrací tarifu získáváme dokonalé možnosti, jak optimalizovat rozdělení i výkon tarifu pro celou skupinu.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.