Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Zázračná technologie jménem VDSL internet stále přežívá v těžké konkurenci!

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Zázračná technologie jménem VDSL internet stále přežívá v těžké konkurenci!
Zázračná technologie jménem VDSL internet stále přežívá v těžké konkurenci!

Internet je bezesporu jednou z technologií, která prochází už dlouhodobě až neuvěřitelnou proměnou. Neustále se zvětšují možnosti internetu nejen co se týče toho, co na něm najdeme, ale také v ohledu technologií zajišťujících dostupnost a rychlost.

V tomto světě je tak pro celou řadu technologií poměrně dost obtížné zůstat dlouho na výslunní. Jenže VDSL internet je zcela naopak technologií, která se stále drží na vrcholu. A my se podíváme na to, jak je to vůbec možné.

VDSL internet jako několikátá generace

Možná už jste někdy slyšeli mimo VDSL pojmy také jako je ADSL nebo DSL. Jedná se totiž o technologie, které jsou svými nástupci. Původní internetové připojení pomocí DSL bylo jedním z prvních masově dostupných druhů připojení. Jenže následně se zvyšovaly nároky uživatelů i online aplikací.

To dalo vzniknout ADSL internetu a samotný VDSL internet je nástupce původního ADSL. ADSL mělo své technologické limity v tom, jaké rychlosti připojení k internetu mohlo dosáhnout. Navíc mělo mnohem menší rychlost nahrávání dat než stahování.

Dostupnost bez konkurence

Zcela bezkonkurenčním ohledem je dostupnost internetového připojení pomocí VDSL. Díky tomu, že je založeno na předchozích technologiích není potřeba vést zcela nové spojení. Stačí je jenom modernizovat, a přitom i rozšiřovat. VDSL je v Česku nejvíce užívané připojení s nejvyšším pokrytím.

Levné a jednoduché pro provozovatele

Jedná se o pevné připojení, které je velice jednoduché na realizaci a kompletní šíření. Oproti lepšímu optickému kabelu je tak levnější a mnohem progresivnější i pro menší poskytovatele. Díky tomu je tak samotné pokrytí internetu ale také jeho cena na úrovni, která je uživatelům mnohem přívětivější, než u jiných technologií.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.