Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Zařiďte si tarif pro studenty a ušetřete při každodenním volání a datování

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Zařiďte si tarif pro studenty a ušetřete při každodenním volání a datování
Zařiďte si tarif pro studenty a ušetřete při každodenním volání a datování

Tarif pro studenty je specifickou tarifní nabídkou, která nabídne studentům vše, co potřebují. Na jedné straně tarif pro studenty nabídne především vysoké datové objemy a možnost volání v rámci tarif, ale přitom na druhé straně nezapomíná tarif pro studenty na to, že si mnohdy tyto činnosti platí sami.

Před vámi je tak skvělá kombinace dostatku služeb a zábavy, které tarif pro studenty dělají rozhodně velice oblíbeným sortimentem nejmladších. Co ale potřebujete k tomu, abyste si studentský tarif zařídili a v čem se liší? To vše zjistíte na následujících řádcích.

V zásadě jde o tarif jako každý jiný

Rozhodně neočekávejte, že tarif pro studenty bude v něčem jiný než jakýkoliv jiný mobilní tarif. Veškeré podmínky, funkce a hodnoty jsou většinou naprosto totožné s tím, co zažijete u standardních tarifů, podnikatelských tarifů a mnohých dalších. Studentský tarif je spíše automaticky tvořený tak, aby dokázal vyjít vstříc potřebám mladých.

Proto se často jedná o nevyrovnaný mobilní tarif, který kupříkladu šetří na volných minutách, ale zato vás zavalí doslova lavinou mobilních dat, která jsou jen vzácně v menší míře nežli minimálně v gigabajtech.

Jak si můžu tarif pro studenty zařídit?

Pokud je vám více jak 18 let, tak můžete mobilní tarif kdykoliv zařídit sami. Do té doby jej ale musí zařídit rodině a mít jej psaný pod sebou. Standardně není důvod k tomu, abyste nezískali tarif pro studenty, pokud jste studenty pravidelného studia od základní po vysoké školy.

Jednou podmínkou, abyste si mohli studentský mobilní tarif zřídit, bývá většinou předložení platného potvrzení o studiu z daného roku. Většina poskytovatelů potom požaduje i pravidelné nafocení a dodání potvrzení i v následujících letech, aby i nadále zůstala vaše tarifní nabídka vedená jako tarif pro studenty.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.