Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Zabezpečení mobilu, rychlosti a pořádku. Aplikace, které vám pomohou s chodem vašeho chytrého zařízení!

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Zabezpečení mobilu, rychlosti a pořádku. Aplikace, které vám pomohou s chodem vašeho chytrého zařízení!
Zabezpečení mobilu, rychlosti a pořádku. Aplikace, které vám pomohou s chodem vašeho chytrého zařízení!

Ačkoliv samotní výrobci operačních systémů a nadstaveb pro různá zařízení se snaží o to, aby zabezpečení mobilu a jeho funkce byly co nejrychlejší, tak se i tak vyplatí hledat aplikace co s tím mohou pomoct.

Pro různé účely přitom máme několik aplikací, které jsou všeobecně oblíbené a používané. A pokud je neznáte, tak vám dnes několik z nich nabídneme.

Zabezpečení mobilu i pořádek v jednom

Specifickou aplikací pro oba účely je velice populární CCleaner. Jedná se o aplikaci, která jako taková umožňuje především čištění zbytkových dat z připojení k internetu. Ve spoustě filtrů a mechanismů pro čištění je další výbornou možností právě zvýšení zabezpečení mobilu takovými postupy jako je renovace registrů, čištění osamělých dat, nebo například odstranění nefunkčních zástupců.

Norton 360 dokáže překvapit

Na počítačích se většinou Norton 360 spíše odstraňuje a u uživatelů si nevysloužil moc dobré odezvy. Ale v mobilních telefonech je to stoprocentně jiný případ. Naopak podle mezinárodního porovnání je pro mobilní internet a zabezpečení mobilu Norton 360 jednou z těch nejlepších aplikací vůbec. Dokázal přitom docela hravě překonat celou řadu jinak vládnoucích antivirů a ochranných programů, jako může být AVG nebo Eset.

Všechno v jednom díky dokonalé aplikaci

Pokud chcete mobilní internet procházet bez starostí a mít opravdu všechno na jednom místě, tak pro vás může být extrémně zajímavou záležitostí Avira. Jedná se majoritně hlavně o antivirový systém, ale mimo toho nabídne ještě mnohem víc.

Oproti konkurenci je přitom především mnohem robustnější aplikací. Můžete si ji přesně podle svých potřeb rozšířit o moduly, díky čemuž tak můžete najít spoustu zajímavých funkcí a rozšíření, které si zajisté oblíbíte.

 

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.