Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Využijte tarify pro školáky, aby vaše dítě mělo vždy přístup k internetu

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Využijte tarify pro školáky, aby vaše dítě mělo vždy přístup k internetu
Využijte tarify pro školáky, aby vaše dítě mělo vždy přístup k internetu

Tarify pro školáky jsou tady s námi už dlouhou řádku let. První tarify pro školáky vznikly už přibližně kolem roku 2010, kdy se používání mobilních zařízení s chytrými technologiemi dostávalo pomalu i do rukou menších dětí. Dnes už jsou tak tarify pro školáky jednou z těch nejtradičnějších nabídek většiny operátorů, co se týče specifických typů mobilních tarifů.

Samotné tarify pro školáky přitom mají rovnou několik specifikací. Jejich skladba je udělána tak, aby mohli děti využívat především nejčastější služby u mladých. Proto jsou mnohdy jiné mobilní tarify odlišné. Navíc jsou tarify pro školáky cenově mnohem dostupnější, než je to u standardních tarifů.

Život online na prvním místě

Zatím co v minulosti se mobilní tarify točily kolem volání a dostatečné konektivity SMS, tak dneska je to už o tom, že se většina věcí přesouvá do online prostředí. Proto jsou nejen tarify pro školáky, ale kompletně tarify už mířeny hlavně na dostatečné množství dat.

Stejně tak jako u standardních tarifů je na výběr celá řada tarifů, které vám dokáží nabídnout vysoké kapacity měsíčního čerpání dat. Mimo toho ale není problém tak v nabídne pro školáky najít mobilní tarify, které vám dokáží nabídnout i neomezená data.

Vysoká cenová dostupnost tarifů

Pro získání tarifu mají většinou tarify pro školáky jedno jediné pravidlo. Platné potvrzení o studiu, nebo oranžový či ISIC průkaz s platným značením. Díky tomu tak můžete čerpat bez obav tarify, které vám nabídnou především mnohem lepší finanční podmínky. Všechny mobilní tarify navíc mají dvě možnosti, jak budou pokračovat. Pokud je nezrušíte a přerušíte studium, tak automaticky přejde tarif do klasické varianty bez výhodné ceny se stejným obsahem. Pro prodloužení pak stačí po roce opět dodat jen potvrzení o studiu.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.