Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Výhody, které vám dokáže nabídnout přenosný internet

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Výhody, které vám dokáže nabídnout přenosný internet
Výhody, které vám dokáže nabídnout přenosný internet

Přenosný internet je jednou ze zajímavých technologií připojení k internetu, které jsou specificky navržené pro určité potřeby. Mezi nimi najdeme hlavně potřebu mít internetové připojení neustále po ruce, a dokonce i na takových místech, kde to není standardní.

Ačkoliv jsou dnes mobilní data již naprosto nepostradatelnou součástí života pro většinu lidí, tak se ale i dnes přenosný internet často používá. A to hlavně díky výhodám, které dokáže svým zákazníkům nabídnout.

Limity podle vašich potřeb

Jedná se stále o technologii připojení k internetu, která je založená na bezdrátové síti. U ní je stále standardem, že se účtují tarify podle datového objemu, který uživatel hodlá využívat. Přitom datové objemy mohou být i velice specifické, a dokonce dnes nejsou vzácností neomezená data. Proto tak limity můžete určovat podle vašich potřeb a podle toho se tak odvíjí i cena samotné služby.

Přenosný internet na všechna zařízení

Výhodou je, že přenosný internet dokážete dostat do víceméně všech zařízení. Je založený na specifické datové SIM kartě, kterou jednoduše stačí vložit kamkoliv, kde je podpora SIM. Pokud ale chcete připojení k internetu užívat třeba na notebooku bez slotu pro SIM, tak existují také redukce na USB, které umožňují přenosný internet využívat víceméně na drtivé většina moderních zařízení.

Bez vazby na konkrétní osobu

Zatím co klasická mobilní data jsou vázána na konkrétní osobu a tím pádem je nebudete půjčovat, tak přenosný internet je v tomhle rozhodně jiný. Není zde žádné číslo ani nic podobného, jenom unikátní karta, která signál přijímá. Podle potřeb tak může být karta i přenosná na kteréhokoliv člena rodiny, pokud třeba pravidelně cestujete odděleně, nebo jezdíte na chatu. Internet je totiž jedinou službou, která na této SIM funguje.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.