Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Výhodné mobilní tarify, které vás rozhodně zabaví!

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Výhodné mobilní tarify, které vás rozhodně zabaví!
Výhodné mobilní tarify, které vás rozhodně zabaví!

Pro někoho jsou mobilní tarify opravdu jenom nutností. Pro jiné ale zcela naopak mohou být takové tarify něčím, co potřebují ke svému každodennímu životu, práci i zábavě. Přitom ceny se mohou někdy šplhat poměrně vysoko, a proto výhodné mobilní tarify jen málokdy narazí na neúspěch na dnešním trhu.

My se dnes podíváme především na to, v jakých cenových sférách mohou různé varianty mobilních tarifů začínat. A mnohdy přitom nebudeme hledat jenom základní výhodné tarify, ale podíváme se také na mobilní tarify pro náročnější uživatele.

Kompletně neomezené již od 700 Kč?

Pochopitelně tím nejlepším, co si v současnosti můžete vybírat, jsou naprosto neomezené mobilní tarify. Takto neomezené tarify se většinou pohybují v částkách kolem jednoho tisíce korun. Jenže například u T-mobile si přijdete na podobné tarify již v ceně od 700 Kč.

To rozhodně řadí tento tarif mezi výhodné mobilní tarify s výbornými vlastnostmi. Důvod, proč je o tolik levnější proti konkurenci, je limitovaná rychlost. Sice nemáte limitovány žádné kapacity, ale internet má svůj strop, jak rychlý může přibližně být. 5G si tak nejspíše neužijete, ale mobilní internet rychlostí 4G je už naprostým standardem i zde!

Výhodné mobilní tarify s nižšími daty

Zcela pochopitelně jsou ale na trhu i takoví uživatelé, pro které není mobilní internet středem vesmíru. Nemusí přitom nutně jít jenom o seniory nebo nejmenší děti, ale také uživatele, kteří stejně většinu svého času tráví v blízkosti wifi připojení. Pro takové jsou tak výhodné mobilní tarify mnohem dosažitelnější.

S nízkými nároky na mobilní data už totiž není problém sehnat mobilní tarify v cenách kolem tří set a pětiset korun! A přitom dostanete pořádnou dávku volání a základní data, která na přeběhy mezi Wifi rozhodně postačí.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.