Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Vyberte ten nejlepší zesilovač wifi do zásuvky pro pokrytí signálu na větším prostoru

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Vyberte ten nejlepší zesilovač wifi do zásuvky pro pokrytí signálu na větším prostoru
Vyberte ten nejlepší zesilovač wifi do zásuvky pro pokrytí signálu na větším prostoru

Ve větších prostorech a budovách můžete mít jednoduše problém s dostupností připojení k internetu přes vaše bezdrátové přístupové body. Sloužit vám v tomto případě může zesilovač wifi do zásuvky, který dokáže dokonale duplikovat signál. Zesilovač wifi  je skvělý v tom, že vám dokáže ulehčit konfiguraci, a dokonce je i samotná funkce, kterou zesilovač do zásuvky nabízí, velice přímočará a bezproblémová.

Pokud ale vyhledáváte zesilovač wifi do zásuvky, tak byste měli automaticky hledat konkrétní modely, které mají oproti zbytku konkurenční výhody. Pojďme se společně podívat na to, jaký zesilovač wifi se hodí pro větší prostory.

Hledejte zesilovač s více moduly

Zesilovač wifi do nemusí být nutně jenom jeden jediný modul. Zcela obráceně platí, že na pokrytí větších prostorů lze najít speciální zesilovače, které fungují jako sestava jednotlivých vysílacích zařízení. Pokud potřebujete připojení k internetu opravdu stabilní po větším prostoru, dokáží jej rozhodně poskytnout.

Hlavní výhodou, kterou takové zesilovače mají, je automatické předávání zařízení mezi jednotlivými moduly. Jakmile se vzdalujete od jednoho modulu, a blížíte se k druhému, tak si dokáže zesilovač wifi do zásuvky automaticky přebrat vaše zařízení tak, aby vám ani na vteřinu připojení k internetu nezakolísalo.

Zaměřte se ideálně na 5GHz síť

Další možnosti jak se vyhnout snižování signálu, je volba takového zesilovače, který podporuje pěti gigahertzovou síť. Síť s vyšší frekvencí pochopitelně bude znamenat stabilnější připojení k internetu, díky mnohem lepší prostupnosti okolních překážek. Musíte ale vybrat zesilovač, který bude jak ve frekvenčním pásmu, tak i ve standardu spolupracovat s vaším přístupovým bodem, nebo routerem.

 

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.