Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Vyberte si opravdu rychlé připojení za dobrou cenu

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Vyberte si opravdu rychlé připojení za dobrou cenu
Vyberte si opravdu rychlé připojení za dobrou cenu

Dostatečně rychlé připojení k internetu je pochopitelně tím základním parametrem, který nás vždycky zajímá. Zatím co jindy si rychlé připojení vybíráme hlavně na základě nabídky poskytovatele nebo finančních možností, tak mohou přijít i takové momenty, kdy rychlé připojení vybíráme už jen na základě jeho teoretické dostupnosti.

Ne všude máme možnost vybírat připojení k internetu ze širokého množství nabídek, ale spíše se musíme přizpůsobit mnohem užšímu okruhu, který je daný především technologiemi. A právě technologie pro připojení jsou tím, co budeme dnes probírat.

Připojení pomocí bezdrátové technologie

Pokud bychom museli sáhnout po této metodě, tak bohužel nebudeme mít k dispozici zrovna nejrychlejší připojení k internetu, které bychom mohli očekávat. Bezdrátová připojení se většinou realizují pouze v rámci několika megabitů a stačí spíše na občasné užívání nežli na plné vytížení. Nevýhodou je navíc potřeba přímého pohledu na vysílač bez jakýchkoliv překážek.

Připojení pomocí technologie VDSL

VDSL je víceméně poslední evoluční variantou technologie DSL, která nabídne už opravdu rychlé připojení. Počítat můžete s desítkami i stovkami megabitů a většinou máte v moment VDSL připojení k internetu možnost z výběru celé řady tarifů. Vedle toho je potřeba zmínit, že je VDSL bezkonkurenčně nejdostupnější připojení k internetu, díky jednoduché instalaci a všeobecnému rozšíření základní technologie DSL po celé republice.

Připojení pomocí optického kabelu

Jedná se opravdu o velice rychlé připojení, které je sice méně dostupné, ale nabídne vám opravdu jenom to nejlepší. Optické připojení k internetu vám nabízí rychlosti i v rámci gigabitů, přičemž disponuje i extrémní stabilitou. Jedinou nevýhodou může být jen fakt, že je optický internet všeobecně málo dostupný mimo velká města.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.