Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Vodafone internet nabízí výbornou Wifi síť pro chaty a chalupy!

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Vodafone internet nabízí výbornou Wifi síť pro chaty a chalupy!
Vodafone internet nabízí výbornou Wifi síť pro chaty a chalupy!

Jsou místa, kam by byla škoda pořizovat připojení k internetu pevného charakteru. Zároveň jsou ale standardně všechny druhy připojení k internetu zavazovány smlouvou. Vodafone internet ale nabízí i takovou možnost, kterou využijete na chatách a všude tam, kde je potřeba. Vodafone internet pomocí bezdrátové sítě je novinkou, kterou si určitě oblíbíte.

Jde zkrátka o to, že je Vodafone internet limitovaný podobně jako klasické datové připojení, ale s tím rozdílem, že se jedná o plnohodnotný Vodafone internet v domácnosti s bezdrátovým přijímáním dat a zároveň i slušnou rychlostí a stabilitou. Připojit navíc lze až 32 zařízení, díky čemuž jen těžko v domácnosti narazíte na limity připojení k internetu.

Jak Vodafone internet bezdrát funguje?

Celý princip bezdrátového připojení k internetu od Vodafone funguje podobně jako bezdrátový hotspot tvořený přenosným mobilním zařízením. Zařízení jako takové se zkrátka připojí do zásuvky a pokud je na místě signál, což zjistíte testem pokrytí sítě, tak začne přijímat data. Ta potom automaticky zpracovává a pomocí Wifi dává k dispozici až dvaatřiceti zařízením v rámci jedné sítě.

Měsíční poplatky a datový limit

Vodafone internet pomocí bezdrátové technologie má dvě zásadní specifikace. První specifikací je, že je založený jen na bázi měsíčních poplatků v nichž je započítaný také pronájem samotného wifi routeru. Druhým pak fakt, že získáváte kompletně přenosné zařízení, které není vázáno na jednu adresu. Základní limit je stanovený na 60Gb a je tak naprosto dostačující pro základní používání internetu tam, kde běžné připojení k internetu není k dispozici.

Základní cena je 449 Kč plus koruna za pořízení routeru. Ten máte možnost buď zakoupit za necelých 1500 korun českých, nebo splácet jeho pronájem v ceně 60 Kč po dobu prvních čtyřiadvaceti měsíců trvání smlouvy.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.