Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Víte, podle čeho zvolit ideální internet na doma? Poradíme vám!

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Víte, podle čeho zvolit ideální internet na doma? Poradíme vám!

Internet na doma je jednou z nejzákladnějších potřeb v každé moderní domácnosti. Dnes už snad nenajdeme žádný byt nebo dům, kde by internet na doma nebyl a internetové připojení zkrátka chybělo. Zvolit správný internet na doma ale nemusí být úplně nejjednodušší a nevýhodou je, že se začnou nedostatky takového internetu projevovat až postupem času.

Dnes vám poradíme s několika parametry, podle kterých si internet na doma vybírat tak, abyste byli spokojeni s kvalitou připojení v kterýkoliv den i hodinu.

Počítejte se všemi lidmi v domácnosti

Internet na doma nedokáže nic prověřit tak moc, jako jsou každodenní večery, kdy se rodina schází v domácnosti. Najednou je na internetové síti připojeno několik telefonů, do toho počítače a část rychlost samozřejmě konzumuje i televize. Suma sumárum je v ten moment internetové připojení vyčerpané jak jen to jde.

Právě v tomto ohledu přichází nejčastější problémy s rychlostí a stabilitou. Při výběru připojení k internetu i technického vybavení jako je správný router tak počítejte s tím, že mohou být připojena víceméně všechna zařízení v domácnosti zároveň a mohou se tak dělit o výpočetní kapacitu.

Při volbě sítě myslete na to jestli máte byt nebo dům

Jakmile pak navrhujete, nebo konzultujete navržení domácí sítě, tak musíte myslet na to kam jej pořizujete. Do klasického bytu nebo menšího přízemního domku vám pochopitelně stačí internet na doma s jedním přístupovým bodem. Pokud ale potřebujete internetové připojení pro větší nemovitost, nebo dokonce i pro několikapatrový dům, je potřeba rozvrhnout síť tak, aby byly kabelové či bezdrátové přístupové body minimálně jednou na patro. V opačném případě budete ve vzdálených koutech domu neustále řešit problémy s nízkou rychlostí a stabilitou připojení oproti blízkosti přístupového bodu.

 

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.