Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Víte, jak ideálně zabezpečit váš webový prohlížeč?

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Víte, jak ideálně zabezpečit váš webový prohlížeč?
Víte, jak ideálně zabezpečit váš webový prohlížeč?

Dnes si již bez tohoto druhu software nedokážeme představit život a standardní využívání PC při každodenních činnostech. Webový prohlížeč je zkrátka naprostý základ. To ukazuje i fakt, že webový prohlížeč obsahuje i každý moderní operační systém už v základní programové výbavě. Pro stabilní a bezpečné připojení k internetu ale i prohlížeč může udělat opravdu velký kus práce.

Především potom v ohledu bezpečnosti. Mezi webovými prohlížeči pochopitelně panují různé rozdíly a detaily, které je charakterizují. A právě bezpečí při připojení k internetu je jednou z věcí, kterou každý webový prohlížeč preferuje na jiné úrovni. Možností, jak ale prohlížeč zdokonalit v ohledu bezpečnosti, je celá řada.

Prvně vybírejte ideální webový prohlížeč

Pochopitelně je bezpečnost pro každý software odlišná. Je to dáno nejen tím, jak schopné vývojářské týmy mají, ale dokonce i tím, jak moc jsou používané. Z tohoto pohledu vás překvapí, že je teoreticky bezpečnější webový prohlížeč například Opera než Chrome. A to z toho důvodu, že na Chrome je mnohem více uživatelů. Pochopitelně tak i škodlivé kódy více cílí na tento software.

Pokud bychom ale bezpečí během připojení k internetu chtěli dosáhnout v každém ohledu, tak nám nejlepší možnosti rozhodně nabízí Google Chrome a Mozilla Firefox. Dvojice prohlížečů, které jsou mimochodem i nejpoužívanější na operačních systémech Windows. Zároveň se těší popularitě i na systémech Android, nebo zařízeních společnosti Apple.

Zlepšete prohlížeč bezpečnostním rozšířením

Mimo volby skvělého software jako takového, byste měli zároveň používat i některý z řady rozšíření. Některá rozšíření že právě na bezpečnost během připojení k internetu vyloženě zaměřují. Mohou to být databáze stránek, které jsou označeny jako škodlivé, nebo pokročilé filtry malware a škodlivých kódů online.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.