Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Velké porovnání tarifů. Kde seženete nejlepší tarif do pětiset korun?

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Velké porovnání tarifů. Kde seženete nejlepší tarif do pětiset korun?
Velké porovnání tarifů. Kde seženete nejlepší tarif do pětiset korun?

V rámci porovnání tarifů se nejčastěji potkáváme v ohledu porovnání těch nejkvalitnějších, nejrychlejších a nejschopnějších produktů a služeb. Jenže co když se na porovnání tarifů tentokrát podíváme ze zcela jiného úhlu, a nabídneme porovnání tarifů očima těch, kteří naopak chtějí a potřebují ušetřit?

Dokonce i levné mobilní tarify dokáží mnohdy nabídnout velice dobré hodnoty a funkce, přičemž u nich můžete najít i cenu kolem pětiset korun. Právě dnes se tak porovnání tarifů bude věnovat přímo této konkrétní částce a tomu, co se za ni dá na trhu sehnat.

Začínáme již od 349 Kč měsíčně!

Nejlevnější tarif je přitom ještě mnohem níž nežli poblíž pětiset korun. Společnost Vodafone vám dokáže nabídnout mobilní tarif s názvem Smart 100, který vám dokáže nabídnout drobný datový objem sta megabitů a rovněž sto minut volání. SMS jsou zde neomezené. Nejedná se rozhodně o žádný šlágr, ale kupříkladu pro seniory či na občasné volání se jedná o velice dobrou finanční eventualitu.

Novinky od Nordic Telecom

Společnost Nordic Telecom vstoupila na trh poměrně nedávno, ale i tak nabídne výborné produkty. Konkrétně rovnou trojice tarifů se vejde to hodnoty pětiset, ale my jsme vám vybrali zcela cíleně mobilní tarif s podnázvem Air Max Plus.

Jedná se o tarif, který pořídíte za 499 Kč, takže pro porovnání tarifů naplňuje finanční potenciál až na onu symbolickou korunku. Dokáže vám přitom nabídnout už velice dobré kapacity. Pochopitelně vám tento mobilní tarif nabídne neomezené SMS, které jsou podpořeny 350 minutami volání a 200 megabajty dat měsíčně. Z pohledu milovníka neomezeného surfování po internetu rozhodně nejde o atraktivní nabídku, ale za tuto cenu získat více než pět hodin volání, to je rozhodně výborná nabídka, která se těžko odmítá.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.