Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Velké porovnání! Která televize přes internet vás osloví více. O2 TV nebo T-mobile?

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Velké porovnání! Která televize přes internet vás osloví více. O2 TV nebo T-mobile?

Po nějaké době je tu opět čas na porovnání a tentokrát bude předmětem televize přes internet. Zaměříme se na dvě nejpopulárnější televize přes internet, které lze v našich podmínkách získat a to na O2 TV a T-mobile TV. Obě dvě televize přes internet jsou přitom dost rozdílné a mají spoustu rozdílů ve svém obchodním schématu.

Jaká televize přes internet vás osloví natolik, že byste si internetovou TV okamžitě zaplatili? To zjistíme v rámci dnešního článku!

O2 TV je výborná televize přes internet s exkluzivním obsahem

Pokud bychom měli vypíchnout jednu velkou výhodu, kterou má O2 TV oproti ostatním internetovým televizím, tak je to rozhodně vysoký počet exklusivního obsahu. A to konkrétně v případě různých sportovních odvětví jako může být česká hokejová extraliga, nebo dokonce smíšené zápasy MMA.

O2 TV je celkově výborná televize přes internet se širokou možností voleb. V základě si můžete vybrat ze tří tarifů, která mají rozdílný počet kanálů a pochopitelně i cenové odstupňování, přičemž základní sazba kanálů je samozřejmostí i v té nejlevnější variantě. K dispozici potom máte celou řadu rozšiřovacích tematických balíčků, jako může být sport, dokumenty, hudba a spousta podobných.

T-mobile nabízí jen to nejlepší za konkurenceschopnou cenu

Oproti tomu televize přes internet od T-mobile nabízí rovnou tarif se 151 kanály. To je šílené množství zábavy, kterou vám internetová televize od T-mobile je schopna nabídnout. Cena je zvolená jako zlatá střední cesta a pro někoho, kdo rád mění pravidelně kanály je tak televize přes internet od T-mobile jasným favoritem. Naopak pro ty, kteří si nechtějí připlácet ani korunu za obsah, který by jinak pravidelně nesledovali, je T-mobile TV volbou až na druhém místě. Pochopitelně i zde máte možnost velký počet úvodních programů rozšířit o spoustu dalších výborných kanálů.

 

 

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.