Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Ve srovnání internet TV zjistíme, kdo vám nabídne nejvýhodnější základní tarify

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Ve srovnání internet TV zjistíme, kdo vám nabídne nejvýhodnější základní tarify
Ve srovnání internet TV zjistíme, kdo vám nabídne nejvýhodnější základní tarify

Srovnání internet TV už nejednou dokázalo přinést překvapivé výsledky, které nám poodhalily kvalitní služby některých poskytovatelů. Dnešní srovnání internet TV se přitom bude zaměřovat konkrétně na nabídku základních tarifů. Ačkoliv většina poskytovatelů nabízí doplňkové baličky, o něž se již zajímalo jiné srovnání internetová TV, tak je vždy potřeba balíčky postavit na základním tarifu.

Ve srovnání internet TV přitom do finále v tomto ohledu došly společnosti O2 a T-mobile, které vám dokáží nabídnout opravdu výborné balíčky s velice vyrovnaným potenciálem, který vás rozhodně bude bavit.

O2 TV a jeho „železná paleta“ tarifů

O2 televize je rozhodně po právu brána jako nejlepší internetová televize u nás. V rámci doplňkových balíčků svým klientům přináší opravdu velké množství exklusivního i běžného obsahu, přičemž dokáže ale postavit konkurenceschopné služby i na svých základních, nejobyčejnějších balíčcích.

Nejlevnější tarif s podtitulem Bronzový vám nabídne za standardní cenu 299 Kč měsíčně rovnou 65 kanálů, což rozhodně není vůbec špatné. Přitom na druhé straně palety stojí O2 Zlatá televize, kde sice připlatíme až na 449 Kč měsíčně, ale za to nám dokáže internetová televize nabídnout rovnou 138 kanálů a více než polovinu z nich v HD verzi!

Větší porce zábavy od T-mobile

Základní balíčky od T-mobile jsou postaveny trošku jinak. Na jednu stranu je sice internetová televize od této společnosti dražší v řádu přibližně stokoruny, ale ve všech tarifech vám nabídne výrazně větší počet kanálů.

Ty nejzákladnější tarify se názvem „S“ začínají na 95 kanálech za 399 Kč se slevou na 299 Kč v rámci prvního čtvrtletí, ale na druhé straně je internetová televize „XL“, kde se o zábavu postará rovnou parádních 160 kanálů! Od základního balíčku se tak jedná o rozhodně největší nášup televizní zábavy.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.