Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Tarify obsahující neomezená data od různých poskytovatelů. Na kolik vás mohou vyjít?

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Tarify obsahující neomezená data od různých poskytovatelů. Na kolik vás mohou vyjít?
Tarify obsahující neomezená data od různých poskytovatelů. Na kolik vás mohou vyjít?

Neomezená data ještě poměrně nedávno byla přežitkem. Požadavky moderních aplikací a sociálních sítí ale z neomezených dat udělaly spíše požadavek, díky kterému si můžeme užívat neomezené zábavy a práce beze strachu z toho, že nám datový limit dojde.

Dost podstatnou otázkou ale je, za kolik můžeme neomezená data v dnešní době pořídit. A přesně na tuto otázku vám dnes přináší odpověď tento článek.

Velice levná data od Vodafone

Ačkoliv T-mobile je průkopníkem v oblasti neomezených dat, tak nejlepší mobilní tarify vám nabídne Vodafone. Zde se totiž na neomezená data můžete dostat už za příjemných osm set korun, což není vůbec špatné. Zajímavostí přitom je, že se můžete na tento tarif dostat i mnohem levněji, pokud jej kupujete v rámci skupiny jako tarif pro více uživatelů. Pak vás dokonce neomezený tarif může přijít i na příjemných šest stovek, což je za neomezená data naprosto bezkonkurenční nabídka!

T-mobile a jeho možnosti

Neomezená data od T-mobile vám nabízejí alternativy, které začínají lehce přes jeden tisíc korun. Dostaneme se zde ale už do odstupňování na základě rozdílné rychlosti, které můžete dosáhnout. Pro svůj neomezený tarif si tak připravte až necelých šestnáct stovek, pokud se rozhodnete pro data bez jakéhokoliv limitu od obsahu až po rychlost samotného připojení.

Neomezená data a O2

V případě O2 se přitom pohybujeme ve velice podobné míře, jako je tomu u T-mobile. Neomezená data zde mají startovací čáru přibližně kolem jednoho tisíce korun, kterou občas v rámci prodejních akcí umí podskočit. Namísto toho se spíše ale připravte na to, že za pravdou neomezenou zábavu připlatíte dokonce i něco navíc. Rozhodně ale neomezený tarif nepřekoná výrazně cenu, kterou stanovila i konkurence.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.