Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Stabilní internet přes Wifi? Ne vždy je to možné

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Stabilní internet přes Wifi? Ne vždy je to možné
Stabilní internet přes Wifi? Ne vždy je to možné

Stabilní internet přes wifi může být jak v domácnostech, tak i ve firmách a na veřejných místech občas problémem. Platí to dvojnásob především v ty momenty, kdy se nám stabilní internet přes wifi musí podařit dostat na dlouhé vzdálenosti. V některých případech zkrátka i stabilní internet přes wifi dosáhne na svůj strop a více se mu již nepodaří.

Jenže jsou speciální zařízení a technologická řešení, která mohou stabilní internet přes wifi dostat na zcela jinou úroveň. A to především v tom ohledu, že dokáže stabilní internet skrze wifi mnohem stabilněji produkovat připojení i na vzdálenosti, které dříve nebylo možné překonat.

Možnost přemostění připojení

Jednou z mnoha technologických možností, jak připojení k internetu zlepšit, je jeho přemostění. Mezi routery totiž lze udělat most, což znamená že pokud potřebujete vysílat na jiném místě, než vysíláte ale natažení kabeláže je pro vás nereálné, tak je vytvoření mostu tou nejlepší možnou volbou.

Přemostění ale má tu zvláštnost, že jej nemusí umět každý router. Jedná se totiž o funkci, na kterou musí být firmware zařízení připravený. Nejedná se totiž o úplně standardní službu, kterou by připojení k internetu muselo pro svoji běžnou funkci vykonávat.

Možnost vícero přístupových bodů

Na větších plochách se používá technologie přístupových bodů. Jedná se o to, že jsou na různá místa v budově nebo ploše umístěny jednotlivé vysílače. Ty vám zprostředkovávají připojení k internetu, ale vše během toho funguje pod jednou jedinou SSID adresou.

To znamená, že ačkoliv se bavíme například o deseti přístupových bodech, tak uživatel i jeho zařízení vidí stále jenom jednu jedinou wifi. A přístupové body připojení k internetu předávají podle toho, který bod je zrovna nejbližší. Díky tomu můžete efektivní internet přes wifi realizovat i opravdu na velké komplexy a plochy.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.