Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Smart TV jako běžná součást domácností. Co od ní můžete čekat?

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Smart TV jako běžná součást domácností. Co od ní můžete čekat?
Smart TV jako běžná součást domácností. Co od ní můžete čekat?

Přiznejme si, že pro drtivou většinu domácností jsou už dneska smart TV něčím, bez čeho si nedokážeme představit svoje volné dny, svátky a večerní pohodu. Sama smart TV totiž dokáže nabídnout mnohem více zábavy, než jsme mohli být zvyklí u klasické satelitní televize.

Pro mnohé je ale stále velkou otázkou, jestli se smart TV opravdu vyplatí, pokud máte zařízenou digitální televizi, se kterou jste spokojení. My vám prozradíme, že se vám taková investice vyplatí na sto procent!

Mnohem kvalitnější signál i pokrytí

Určitě jste zažili, že některé kanály nebylo možné naladit se stoprocentní kvalitou, nebo dokonce nebyla vůbec možnost je chytat. V takovém případě vám digitální televize kladla velké meze. Jenže internetová televize vám jako smart TV takové komplikace dělat nebude. Je to dáno tím, že jsou kompletně všechna data k vysílání přenášena přes pevné připojení v domácnosti. Díky tomu tak máte stabilní signál a všechny kanály k dispozici.

Přímý přístup na internet

Dnes už se velká část zábavy odehrává přímo online a dost často jsou pro lidi zábavnější spíše tvůrci obsahu na platformách jako je YouTube, nežli přímo filmová a seriálová televizní produkce. V tom případě smart TV jako televize přes internet dokáže nabídnout přímý přístup. Pomocí prohlížeče nebo aplikací můžete jednoduše přistoupit na multimédia online a pouštět je v kvalitě, kterou vám počítač nenabídne.

Smart TV a síla aplikací

Zásadní výhodou, kterou vám smart TV může přinést, je vybavení různými aplikacemi podle vašich potřeb. Díky tomu tak můžete jednoduše přistupovat na svoje oblíbené portály, jako třeba již zmíněný YouTube, nebo přímo můžete využit internet TV k tomu, abyste se dostali k aplikacím streamovacích služeb jako je Netflix nebo Amazon Prime.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.