Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Proč se rozhodnout pro optický internet?

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Proč se rozhodnout pro optický internet?
Proč se rozhodnout pro optický internet?

Optický internet je v mnoha ohledech tím nejlepším připojením, které v současnosti můžeme mít. Nabízí neuvěřitelnou kombinaci stability, kvality a rychlosti, díky čemuž je nejoblíbenějším připojením k internetu v současnosti.

Zároveň je ale optický internet také technologií, která je velice málo dostupná proti ostatním druhům připojení. Optický internet je totiž druh připojení k internetu, který pracuje s poměrně dost zranitelnou variantou sítě, která může být bohužel jednoduše porušená. Přitom je optický internet i dost náročný na jeho rozšiřování. To všechno může za to, že je optický internet méně dostupný, ale zase nabídne hodnoty, které vám žádný jiný duh připojení rozhodně nedá.

Extrémní stabilita připojení oproti ostatním

Zásadním důvodem, který rozhodně mluví pro optický internet, je jeho obrovská stabilita. Signál se tady šíří pomocí optického signálu, který prochází optickým vláknem. To je hlavní výhodou v tom ohledu, že jej nijak neovlivňují okolní podmínky a prostředí, jako je například typické pro připojení k internetu za používání polovodičových sítí.

Díky tomu tak dostanete velice stabilní připojení k internetu, které nebude ovlivněno bouřkami jako u bezdrátových sítí, nebo nemůže v extrémních teplech a zimách vnímat nárůsty a snížení energií, jako je tomu zase u technologií založených na VDSL.

Extrémní rychlost je základem

Znáte rychlejší pohybovou hodnotu, nežli je rychlost světla? Jasně že ne! A to je přesně i důvodem, proč je optický internet tak moc rychlý a kvalitní. Rychlost šíření signálu a dat je opravdu blesková, díky čemuž je optický internet současné jediné připojení k internetu, které je spíše blokováno schopností rychle přijímat data na koncovém bodě nežli šířit napříč celou sítí. I proto je jasné, že bude optický internet technologií budoucna po dlouhou dobu.

 

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.