Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Proč jsou výhody internetové televize nepoužitelné u klasického pozemního vysílání?

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Proč jsou výhody internetové televize nepoužitelné u klasického pozemního vysílání?
Proč jsou výhody internetové televize nepoužitelné u klasického pozemního vysílání?

Klasické pozemní vysílání s námi bylo opravdu dlouhou dobu jako víceméně jediná a zároveň i dlouhodobě nejlepší možnost televizního vysílání. Jenže v neustálém technologickém postupu je celá řada technologií postupně nahrazovaná. A právě samotné pozemní vysílání mezi ní patří.

Důvodem jsou výhody internetové televize, které vycházejí z jejího moderního pojetí. Proč ale není možné podobné výhody internetové televize duplikovat také u pozemního vysílání?

Rozdíly v přijímaném signálu

Ačkoliv jsou dnešní duplexové technologie dost kvalitní, tak stále pozemní vysílání není úplně dokonalé. Často se dostáváme do střetu s tím, že nám nedokáže nabídnout běžná televize tolik jako televize přes internet, protože kanál prostě nejsou dostupné.

To je právě jedna z výhod, které rozhodně nemůžeme upřít modernějšímu televiznímu vysílání. Mezi největší výhody internetové televize tak patří přijímání signálu přes připojení k internetu jako takové. Díky tomu už neexistují limity, které by nutně říkaly, jaké kanály budou v dané oblasti dostupné.

Stabilita oproti starším technologiím

Další důvod, proč je televize přes internet podstatně kvalitnější, je stabilita připojení. Pro moderní připojení k internetu už totiž ani zdaleka neplatí problémy, které se otáčejí kolem takových oblastí, jako je například vliv počasí na sílu signálu.

Technologický pokrok a výhody internetové televize

Klasické pozemní vysílání nutně musí respektovat takzvané kontinuální vysílání. To znamená, že se vysílá všem ve stejném časovém bodě, ve kterém nejde putovat. Vedle toho technologické možnosti televize přes internet naopak přinášejí možnost přetáčet a vracet se tam, kam chcete. A to je opravdu jen jedna z mnoha moderních možností, které dokáže televize online nabízet.

 

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.