Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Proč je produkce společnosti Netflix tak úspěšná? Faktorů je celá řada!

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Proč je produkce společnosti Netflix tak úspěšná? Faktorů je celá řada!
Proč je produkce společnosti Netflix tak úspěšná? Faktorů je celá řada!

Možná i vy jste už někdy přemýšleli nad tím, jak internetová televize jako Netflix může být úspěšnější, než celá řada reálných televizí. Je unikátním projektem, který se hrdě řadí mezi konkurenci v podobě HBO nebo Amazon Prime. U obou se ale dá říct, že má Netflix něco navíc a v jiných ohledech naopak lehce ztrácí.

Zkrátka Netflix i ostatní internetové produkce mají svoje velké výhody i nevýhody. Za sílou Netflixu ale stojí jedna z věcí, kterou společnosti neustále vyčítá ohromné množství fanoušků. Při vybírání svých dalších kroků dokáží být mnohdy dost necitliví.

Rychlý vzestup klidně může následovat rychlý pád

Když lidé žhavili své připojení k internetu koukáním na sérii Zaklínače, tak by si většina producentů natěšeně mnula ruce nejen nad úspěchem, ale také nad zářnou budoucností. Jenže u Netflix to tak jednoduché není, protože mnohdy stačí jedna špatná série, aby kompletně skončila jinak úspěšná sága.

Krásným příkladem je například Daredevil. Projekt z Marvel universa, který na Netflix pravidelně bavil spousty lidí. Jenže poté přišla slabší třetí série a čtvrtá už světlo světa vůbec nespatřila. Nedá se tak divit tomu, že podobné obavy cítí i producenti Zaklínače.

Spoustu síly Netflix získává ze své dostupnosti

Nejen Netflix ale i spousta konkurentů podobného ražení může říct, že jejich největší silou je jejich dostupnost. Chytrá televize si s aplikací Netflix hravě poradí a nikomu tak nevadí, že Netflix není klasickým televizním kanálem. Stejně tak jako kdejaká internetová televize Netflix rovněž nabízí podporu v počítačové a mobilní aplikaci, nebo přímo v prohlížeči. Sledování svých oblíbených titulů je tak opravdu možné víceméně z jakéhokoliv zařízení co má připojení k internetu a které vás jen může napadnout.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.