Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Proč byste měli zdokonalit vaši domácí síť?

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Proč byste měli zdokonalit vaši domácí síť?
Proč byste měli zdokonalit vaši domácí síť?

Máte ve svém domě nebo bytě kvalitní domácí síť? A používáte také vaší domácí síť na pokročilejší úkony jako může být sdílení síťových prvků, dat nebo dokonce zálohování dat pomocí RAID systému? Tak potom určitě patříte mezi velice malé procento rodin, které opravdu využívají domácí síť v jejím úplném potencionálu, a nejen pro připojení k internetu odkudkoliv.

Jenže časy se mění a ve všech ohledech jde technologie dopředu. Proto by ani vaše domácí síť neměla zůstávat dlouhou dobu neustále na stejné úrovni. A to jak po stránce technické, tak i po stránce ochrany a software. V tom všem totiž dokáže domácí síť pořádně zestárnout.

Zvyšujete rychlost svého připojení?

Není vůbec vzácným příklad, pokud bychom uvedli rodinu, co si vybudovala kvalitní síť kupříkladu před sedmi lety a od té doby několikrát navýšila rychlost připojení k internetu v domácnosti. Od té doby ale došlo k opravdu výraznému zrychlení poskytovaných připojení a také spoustě změn v nejednom druhu síťových standardů a prvků.

Proto by se měla jednou za čas aktualizovat také vaše síť. Jde především o aktivní prvky, které mohou snižovat potencionální rychlost, díky čemuž nezůstane naše připojení k internetu plně využité. Příklad mohou být síťové karty s nízkou propustností nebo přímo router.

Proč aktualizovat software?

Kdykoliv při připojení na internet musíme být připravení na to, že jsme potencionálním terčem útoku. Nevěřili byste kolik automatických skriptů a robotů operuje na internetu a pouze hledá cestu k souborům a údajům pomocí slabých míst. Jakmile máte domácí síť, tak je toto riziko opět o něco větší. Pravidelně byste tak měli investovat do kvalitního zabezpečení, především potom do takových věcí, jako je zabezpečení portů, efektivní firewall nebo celkově antivirová ochrana a webové štíty.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.