Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Připojení k internetu pro hráče? Poradíme vám jaká rychlost připojení k internetu a ostatní hodnoty je ta pravá!

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Připojení k internetu pro hráče? Poradíme vám jaká rychlost připojení k internetu a ostatní hodnoty je ta pravá!

Hraní online her je opravdu náročnou záležitostí na rychlost připojení k internetu i veškeré další vlastnosti, které připojení má. Rychlost připojení k internetu jako taková vám sice garantuje tok dat, které vaše připojení k internetu dovede zpracovat, ale vedle toho jsou tu i další důležité hodnoty jako například ping nebo jitter.

V dnešním článku si představíme, jakou rychlost připojení k internetu mají hráči online her zvolit pro co nejlepší herní zážitek a zároveň jak moc dovede rychlost připojení k internetu ovlivňovat výsledek hraní her či užívání online aplikací s okamžitou odezvou.

Jaká rychlost připojení k internetu pro online hry postačí?

Kouzlo online her je v tom, že na rychlost připojení k internetu nemá ani zdaleka tak obrovské návyky jako spousta dalších aplikací. Veškerá data, která se mezi jednotlivými stroji a serverem vyměňují mají totiž minimální velikost a díky tomu je možná tak rychlá odezva při hraní her. Každopádně připojení k internetu musí splňovat rychlost minimálně sta megabitů, abyste neměli problémy s tokem dat. Nejběžněji se uvádí, že ideálním minimem pro opravdu kvalitní hraní her je tři sta megabitů. To už je opravdu připojení k internetu, které po vás nepožaduje žádné kompromisy.

Důležitější je ale ping a stabilita připojení!

Ping je hodnota, kterou všichni hráči online her znají. Měří se v milisekundách a značí rychlost odezvy vašeho počítače vůči vzdálenému serveru. Bez jakékoliv nadsázky jde určitě o nejdůležitější parametr, který pro hraní her vaše připojení k internetu má. Každá milisekunda se totiž může na hraní projevit a proto jsou ideální hodnoty max. v několika málo desítkách milisekund. Stabilita připojení se potom stará o to, aby se potenciál v milisekundách neměnil příliš často a výrazně. Její hodnotou je jitter a čím menší je naměřený, tím stabilnější vaše připojení je.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.