Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Případy, kdy i levný internet bude naprosto dostačující

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Případy, kdy i levný internet bude naprosto dostačující
Případy, kdy i levný internet bude naprosto dostačující

Ne vždy jsou pro nás vysoké hodnoty rychlosti připojení k internetu tím, co přesně hledáme. V některých případech je levný internet naopak tou nejlepší možnou volbou. Typicky jde o připojení pro nenáročné uživatele, nebo na místa, kde netrávíme příliš času.

Pro takové případy je tak levný internet naprosto dokonalý volba. Jaké ale můžete čekat hodnoty u některých poskytovatelů? Budete možná překvapeni, protože i levný internet do pěti set korun dokáže nabídnout opravdu hodně zábavy!

Zajímavá nabídka společnosti Starnet

Pokud se vám nechce investovat více, než je 500 Kč, tak pro vás má jednu z nejlepších nabídek u nás společnost Starnet. Ta nabízí levný internet, který v ceně těsně pod pěti sty korunami dokáže nabídnout až tři sta megabitů! Jedná se tak o výkonný internet kabelem, který rozhodně postačí nejen na nejzákladnější úlohy, ale také na složitější a aktivnější užívání.

Levný internet od Wia

Další zajímavou možností je společnost Wia. Ta vám nabídne rovněž internet kabelem, který nabídne zajímavé hodnoty. Ne ale tak vysoké, jako samotný Starnet. Zcela naopak tady nejdete připojení k internetu jenom lehce nad tři sta korun, které vám nabídne základní rychlost dvaceti megabitů. Rozhodně se tak jedná o levné připojení, která toho moc nezvládne. Při případe procházení webových stránek ale takový internet může být naprosto dostačující.

Celorepublikově dostupný T-mobile

Může se ale jednoduše stát, že zmíněný levný internet nebude dostupný přesně ve vaší oblasti. Tuto možnost dost zmenšuje společnost T-mobile, který vám opět nabídne internet kabelem na technologii VDSL, který ale opět nabídne slušné hodnoty mezi Wia a Starnet je zlatým středem. Nabídne opět levný internet s minimálními hodnotami i cenou, ale také navazující tarify za stálé ceny pod pěti sty korunami.

 

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.