Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Přemýšlíte o tom, jestli se Vám O2 TV vyplatí? Nově si ji můžete vyzkoušet bez omezení!

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Přemýšlíte o tom, jestli se Vám O2 TV vyplatí? Nově si ji můžete vyzkoušet bez omezení!

O2 TV je jednou z mnoha internetových televizí, které čeští operátoři poskytují svým zákazníkům. Zároveň patří také k jedné z nejpoužívanějších multimediálních služeb. O2 TV má stovky tisíc zákazníků, kteří užívají mnohých výhod. Jednou z nich je, že O2 TV dokáže nabídnout každému zákazníkovi ideální setup kanálů a rozšiřujících balíčků, které z O2 TV nedělají pouze kvalitní službu, ale dokonce i službu s možností úprav přesně podle vašeho přání.

Díky rozšiřujícím balíčkům naplatíte ani korunu zbytečně

Pokud máte opravdu specifický vkus, tak pro vás O2 TV může být správnou volbou. Například někteří si televizi pořizují čistě jenom kvůli sledování sportovních utkání a zbytek televizní nabídky je víceméně opravdu nezajímá. O2 TV se tak pro ně stává výbornou možností, jakou internetovou televizi pořídit. Stačí si pořídit jen naprosto základní nejlevnější tarif ke kterému přidáte rozšiřující balíček sportovních kanálů. Platíte jen to, co doopravdy sledujete.

Co když si nejsem jistý, že O2 TV splní moje očekávání?

Pochopitelně je potřeba počítat i s možností klientů, kteří si ani zdaleka nejsou pevně jistí tím, že dokáží internetovou TV plně využívat a nebudou ji tak platit zbytečně. Popřípadě také to, že internetová televize bude plnit co si přejí a nebude jen zklamáním.

Také O2 TV na toto téma myslí a proto nabízí možnost bezplatného zkoušení. Registrace probíhá naprosto standardně, jako kdybyste chtěli používat TV placenou. Ale s tím, že v rozmezí jednoho až tří měsíců na základě probíhající akce máte O2 TV zadarmo. Pokud tedy budete internetovou televizi využívat i nadále, přejde po zkušební době do běžného placeného provozu. Pokud ale nesplní vaše požadavky, tak stačí účet zrušit a bez jakýchkoliv poplatků ukončíte existenci účtu.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.