Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Přejete si domov, který vám ušetří starosti a práci? Pak je chytrá domácnost přesně tím, co hledáte!

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Přejete si domov, který vám ušetří starosti a práci? Pak je chytrá domácnost přesně tím, co hledáte!
Přejete si domov, který vám ušetří starosti a práci? Pak je chytrá domácnost přesně tím, co hledáte!

Chytrá domácnost už zdaleka není ničím nedosažitelným nebo neznámým ani v našich končinách. Spousta výrobců se totiž pustila o modulů i celých zařízení, pro které je chytrá domácnost dokonalým místem. Nepotřebujete přitom žádné horentní investice a vystačí vám jen pevné připojení k internetu.

Chytrá domácnost je tu s námi už opravdu dlouho, jen jsme si na ní v některých případech už dávno zvykli a bereme ji jako automatickou záležitost. Chytrá domácnost nové generace je ale něčím, co vám dokáže pomoci i s každodenními starostmi. Pojďme si tak uvést několik zajímavých příkladů, jak taková chytrá domácnost může vypadat!

Chytré domácí spotřebiče pomohou s denní prací

Chytrá domácnost nezná jenom vrchol moderních technologií, ale patří sem například moderní domácí spotřebiče. Ty se párují přes mobilní aplikaci a pak už většinou stačí mít doma pouze neustále připojení k internetu. Síťový modul v těchto spotřebičích se totiž dokáže napojit a udržet síti. Díky tomu je na dálku identifikovatelný a vy tak můžete bezdrátově například z mobilní aplikace pustit pračku. Budete tak vědět, že jakmile dorazíte domů, rovnou můžete rozvěšovat prádlo.

Chytrá obsluha domu je stále častější

Kvalitní připojení k internetu má doma opravdu každý, kdo pomýšlí na chytrou domácnost. Není proto problém například i ovládat takové věci jako jsou okna nebo rolety pomocí aplikace z telefonu. Ráno jste nechali otevřené střešní větračky, protože to vypadalo na fajn den. Odpoledne se ale přiženou bouřky a vy jste daleko od domova. Chytrá domácnost vám s tím ráda pomůže stačí využít online zařízení a na dálku můžete okna bez obtíží zavírat. Zařízení a funkcionalit jsou už teď stovky a další se tvoří každý den. Chytrá domácnost se tak zajisté stává velkou budoucností!

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.