Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Poznejte ty opravdu nejlepší volně dostupné cloudové služby

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Poznejte ty opravdu nejlepší volně dostupné cloudové služby
Poznejte ty opravdu nejlepší volně dostupné cloudové služby

Cloudové služby jsou už poměrně dlouho jednou z těch online funkcionalit, o které je opravdu bezkonkurenčně největší zájem. Všechny cloudové služby totiž nabízejí tu největší možnou výhodu, kterou si dovedeme jednoduše představit. Služby cloudu jsou zkrátka dostupné odkudkoliv. Najdeme je víceméně ze všech zařízení bez rozdílu operačního systému nebo výrobce. Jediné, co opravdu potřebujeme je zkrátka připojení k internetu.

Cloudové služby se tak stávají přítomností, která bude mít rozhodně i výbornou budoucnost. A ačkoliv jsou oblíbené už nyní, tak je spousta takových, které již dlouhodobě nabízejí svoje služby online zdarma rozhodně to nechtějí změnit. Pojďme se na takové nejlepší cloudové služby společně podívat.

Google Workspace a Drive jsou zkrátka elitou

Pokud bychom hledali opravdu nejlepší poskytovatele cloudových služeb, tak budeme jenom velice obtížně nacházet menší pojmy a kvality, než nám nabízí přímo Google. Jakmile máme připojení k internetu, tak máme zároveň zdarma vše, co potřebujeme víceméně pro libovolnou kancelářskou práci.

Google Workspace jsou cloudové služby, které přitom podporují také celou řadu funkcionalit pro pracovní kolektivy. Je zde možnost kvalitní komunikace, použití specializovaných nástrojů a mimo jiné se můžete spolehnout také na bezpečné sdílení. Google Drive je potom jedním z důvodů, proč je připojení k internetu výhodné i v telefonu. Jedná se totiž o dost rozsáhlý a kvalitní online úložný prostor.

One drive od Microsoft pro všechny zdarma

Další z výborných cloudových služeb, je přímo OneDrive od Microsoftu. Sám Microsoft nám většinou moc věcí zdarma k užívání nedává, ale v tomto případě udělal příjemnou výjimku. Víceméně všichni uživatelé, kteří přes připojení k internetu aktivují svůj Microsoft účet dostávají tuto službu zdarma v základním tarifu, bez jakéhokoli časového omezení.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.