Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Porovnání neomezených tarifů, kde ušetříte nejvíc?

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Porovnání neomezených tarifů, kde ušetříte nejvíc?
Porovnání neomezených tarifů, kde ušetříte nejvíc?

Mobilní data jsou zkrátka věcí, bez které si už dneska nedokáže nikdo z nás představit každodenní aktivity na internetu. Víceméně jsme závislí na tom, abychom jak pracovně, tak i personálně byli neustále připojeni na internetu, což nám mobilní data a inteligentní zařízení jednoznačně mohou umožnit.

Ne všude ale mobilní data seženete za stejné peníze, stejně tak i mobilní internet v rámci neomezených tarifů. V rámci dnešního článku se podíváme na to, v rámci, jakých tarifů seženete neomezená mobilní data za bezkonkurenčně nejlevnější peníze, a jaká mobilní data tak pro vás budou tou nejlepší možnou volbou.

Společnost T-mobile a limity rychlostí

Začínáme zcela záměrně společností T-mobile, která vám nabízí mobilní internet založený na zcela rozdílných parametrech. Zatím co jinde jsou neomezená data v rámci jednotlivých balíčků, tak zde získáte celou řadu balíčků s neomezenými mobilními daty.

Rozdíl je v ceně takový, že máte neomezená mobilní data jednoduše limitovaná maximální rychlostí jejich užívání. Díky tomu tak můžete využívat i poměrně dost levných tarifů a mít zároveň plně neomezená mobilní data. Menší rychlost připojení navíc není tak citelná, aby nebyla minimálně pro běžné užívání dostupná.

Vodafone a O2 rozhodně nešetří

Společnosti Vodafone i O2 v tomto ohledu rozhodně nešetří a nabídnou mobilní internet s výbornými parametry, ale zase za dost vysokou cenu. Pokud bychom chtěli porovnávat maximální ceny za mobilní data, tak si u těchto dvou operátorů rozhodně připlatíte největší peníze. Zároveň je ale potřeba zmínit, že v tomto ohledu vždycky dostanete plně neomezená mobilní data, která jsou v rámci tarifů na maximální rychlosti. Využívat navíc můžete především u společnosti Vodafone již velice dobře dostupnou síť standardu 5G. Která je rozhodně dalším důvodem, proč se obrátit právě na tohoto operátora!

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.