Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Pořádná dávka rychlosti a stability. To je gigabit internet!

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Pořádná dávka rychlosti a stability. To je gigabit internet!
Pořádná dávka rychlosti a stability. To je gigabit internet!

Chcete opravdu špičkové připojení k internetu, které vám dokáže nabídnout spoustu rychlosti a stability kdykoliv, kdy budete potřebovat? Pak je pro vás nejlepší možností gigabit internet. Gigabit je v současnosti nejrychlejší standardně nabízený tarif, díky kterému můžete bez potíží užívat prémiového připojení k internetu.

Přitom výhody, které vám nabízí, nejsou zdaleka nedostižné jak dostupností, tak dokonce ani cenou služby jako takové. Pojďme se společně podívat na to, co vám tak může přinést!

Dostupnost pro gigabit internet není problém

Hlavní výhodou je, že připojení k internetu touto rychlostí nemusí být nutně závislé jenom na optickém kabelu, jako je naopak poměrně dost běžné v případě vyšších speciálních tarifů. Optický kabel totiž má stále poměrně dost malé pokrytí, což znamená nepříjemnosti v podobě nižší dostupnosti připojení k internetu.

Velice stabilní připojení

Oproti dalším tarifům vám dokáže gigabit internet přinést také velice stabilní připojení. Důvodem totiž je, že pro takovou rychlost je vyžadován internet kabelem s tím, že je postaven na optice nebo na VDSL s blízkým vysíláním. Díky tomu tak jde ruku v ruce nejen samotná rychlost, ale také zvyšující se stabilita, protože je automaticky místo blíže páteřní síti.

Cena, která vás určitě neurazí

Pokud bychom ale chtěli najít výhodu, která je opravdu extrémní, tak to mimo samotných hodnot bude hlavně cena. Běžně se totiž tarify připojení k internetu pohybují v hodnotách kolem pětiset až jednoho tisíce korun. Pochopitelně v závislosti na rychlosti samotného připojení a podobných hodnotách. Do tohoto rozsahu se ale standardně dokáže vejít i gigabit internet! Oproti výrazně pomalejším tarifům je tak na sto procent mnohem výhodnější nabídnout v poměru ceny a nabízené kvality.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.