Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Pokročilé funkce IPTV, o kterých neví každý

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Pokročilé funkce IPTV, o kterých neví každý
Pokročilé funkce IPTV, o kterých neví každý

Funkce IPTV nabízí už jenom díky svému základu na připojení k internetu nemalé množství inovativních a zajímavých cest k lepšímu a pohodlnějšímu zážitku z televizního vysílání. Základní funkce jsou dány především tím, že jsou zde data přenášena přes internet.

Jenže to není vším, co dělá opravdu dobrou IPTV. Zcela naopak se může najít celá řada dalších funkcí, které až funkce IPTV dokázaly využít naplno a staly se tak hlavním důvodem, proč je o ně v současnosti největší zájem.

Rozlučte se s kontinuálním vysílání

Kontinuální vysílání je pro funkce IPTV důležitý pojem. Znamená vysílání, kdy všichni připojení účastníci koukají na stejný obsah v daný moment, typické pro starší digitální televizi. Jenže televize přes internet už takto omezená rozhodně není, a naopak se můžete kontinuálnímu vysílání zcela vyhnout.

Jak se mu lze vyhnout?

Jedná se funkce IPTV s názvem EPG. Tato zkratka reprezentuje elektronický programový průvodce a umožňuje nám, aby televize přes internet mohla pracovat se staršími programy. Naprosté minimum, se kterým se potkáte vždy, je 24 hodin. Není ale žádnou výjimkou i mnohem delší možnost zpětného přehrávání, typicky alespoň jeden týden.

Funkce IPTV zcela mimo televizi

Samotné televizní vysílání ale není to jediné, co funkce IPTV umožňují. Zcela naopak se můžete také dostat k opravdu dobré zábavě přes videotéky, které jsou pro televize přes internet mezi největšímu výhodami. Přitom se dají na chytrých televizorech používat aplikace největších streamovacích platforem, díky čemuž přes připojení k internetu můžete mít opravdu velké množství kvalitní zábavy. Mezi nejoblíbenější služby tohoto druhu patří velice dobré seriálové produkce jako je Netflix, Amazon Prime, HBO a celá řada dalších. Dokonce i samotní poskytovatelé služeb vám většinou nabídnou alespoň minimální funkci videotéky.

 

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.