Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Podle čeho vybírat zesilovače mobilního signálu, a jaké mohou mít technické parametry?

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Podle čeho vybírat zesilovače mobilního signálu, a jaké mohou mít technické parametry?
Podle čeho vybírat zesilovače mobilního signálu, a jaké mohou mít technické parametry?

Zesilovače mobilního signálu jsou zařízení, která mají za úkol reprodukovat připojení k internetu pomocí mobilních dat a další podobné funkce na místa, kde je jinak signál slabý nebo nedostupný. Jedná se o poměrně jednoduchá zařízení, která mohou síť předávat několika možnostmi.

Některá jsou udělána tak, že z místa svého uložení reprodukují signál rovnou, jiná poté fungují tak, že signál mohou předávat na vzdálené pozice podle dosahu antény a obvodů. Zesilovače mobilního signálu tak lze na základě těchto parametrů zároveň i rozdělit do jednotlivých kategorií. A právě jejich dělení podle parametrů bude předmětem dnešního článku.

Sílu zesilovače určuje výkon antén i samotného přístroje

Antény i samotné přístroje můžete získat v mnoha různých provedeních. Větší dostupnost mobilního signálu pochopitelně garantují mnohem výkonnější zesilovače. Jejich výkon se standardně udává ve wattech, jako v případě všech dalších technických zařízení. Vedle toho se poté může zvyšovat či zmenšovat jeho výkon na základě síly antén, které se naopak měří v decibelech. Mimo toho je možné, že také delší kabeláž může postupně generovat ztráty signálu, což vyústí v jeho menší dosah.

Unikátní zařízení pro všechny operátory

Častou otázkou bývá, jestli dostupnost mobilního signálu lze rozšířit pro všechny dostupné operátory v rámci naší republiky. Odpovědí je, že se toho nemusíte v žádném případě bát. Všechny zesilovače mobilního signálu jsou takzvaná širokopásmá zařízení, která jsou schopna zlepšovat signál ve všech dostupných pásmech. Díky tomu je tak jedno zařízení schopné posílit signál pro všechny operátory, kteří u nás působí. Zvýšení síly připojení k internetu a také kvality telekomunikačních služeb, tak rozhodně pocítí všichni uživatelé.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.