Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Podíváme se na nejnižší možné ceny. Porovnání levných tarifů od velké trojky!

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Podíváme se na nejnižší možné ceny. Porovnání levných tarifů od velké trojky!
Podíváme se na nejnižší možné ceny. Porovnání levných tarifů od velké trojky!

V rámci porovnání levných tarifů bychom nikdy neměli očekávat, že dostaneme opravdu všestranný tarif, který zvládá veškeré náležitosti užívání moderních aplikací a možností. Občas se ale stane, že dokáží poskytovatelé nabídnout opravdu kvalitní možnosti.

Dnes se přitom podíváme na tři největší poskytovatele u nás – O2, T-mobile a Vodafone. A společně tak zhodnotíme porovnání levných tarifů, které nám dokáží nabídnout.

Vítěz porovnání levných tarifů

Začneme rovnou od toho nejlepšího, protože to rozhodně stojí za řeč. Vítězem je společnost O2 a konkrétně její tarif Free+ Start, který nabízí příjemné hodnoty za pouhých 249 Kč v měsíci. Tento mobilní tarif vám dokáže nabídnout neomezené volání a SMS do sítě O2, a navíc třicet minut volání do dalších sítí. Přitom dokonce má základní mobilní internet s objemem 500Mb, který dokonce může dosahovat rychlosti 5G.

Vodafone na pomyslné stříbrné příčce

V rámci porovnání levných tarifů obsazuje pomyslnou druhou příčku Vodafone. Jenže je opravdu daleko za možnostmi, které nabídlo O2. Za tarif, který je o stokorunu dražší totiž získáte podstatně slabší mobilní internet, který činí jenom sto megabajtů. Výhodou ale může být, že původně neomezené volání zde dokázaly nahradit minuty do všech sítí, které nabídnou obstojných sto. Pokud tak neužíváte internet, ale necelé dvě hodiny volání do všech sítí jsou ideální, tak je zde tento tarif.

T-mobile a jeho nejnižší nabídka

Na posledním místě je T-mobile, který opravdu nabídne poměrně dost málo. Za stejnou cenu jako Vodafone získáváte neomezené volání i SMS v rámci samotné sítě T-mobile, jenže vůbec nic navíc do jiných sítí. Vedle toho i mobilní internet bohužel nenabídne nic příjemného a spíše naopak se jedná o ten nejmenší možný limit 50Mb.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.