Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Osobní schůzky v „COVID době“ vytlačují konferenční a video hovory

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Osobní schůzky v „COVID době“ vytlačují konferenční a video hovory
Osobní schůzky v „COVID době“ vytlačují konferenční a video hovory

Poměrně často se moderní společnosti vyčítá, jak moc svůj sociální kontakt přesouvá směrem na internetové sociální sítě a instant messaging. V nedávné koronavirové době se přeci jen ale plnohodnotná komunikace přes připojení k internetu stala naprosto nepostradatelnou a silnou zbraní proti pandemii.

Pro vzdělání i každodenní práci se stala komunikace online jediným prostředím, kde jsme se nesetkávali s bariérami postavenými ochranou zdraví. V tomto ohledu nám tak období koronaviru dokázalo přinést unikátní, a vlastně plnohodnotné zkušenosti.

Informační gramotnost společnosti stoupla

Ačkoliv drtivé procento společnosti každodenně používá připojení k internetu, tak jen malá část lidí může opravdu říct, že ovládá internet a nástroje, které k němu patří. Tento fakt se ukázal jako problém v počátcích potřeby hromadné komunikace ve firmách, nebo vzdělávání online.

Bariéru se ale podařilo překonat a během používání připojení k internetu s novými nástroji pro komunikaci, se mnozí dokázali ve své informační gramotnosti dostat výše. Velkou míru zásluhy na tom má zkrátka nutnost užívání pro nepostradatelné studium a práci, ale také sami developeři webových aplikací a komunikačních programů.

Zdokonalila se také mnohá komunikační prostředí

V některých případech jde pouze o zdokonalení. V jiných jde ale také o velkou evoluci. Dokonalým případem může být například aplikace Microsoft Teams, která v tomto období víceméně vznikla a globálně se rozšířila. A to především pro potřeby školství.

Některé profese již touto dobou byli zvyklé na to, že je připojení k internetu nepostradatelnou součástí práce, a že částečný homeoffice je vysoce výhodný. Může jít kupříkladu o pracovníky v informatice, nebo vzdělávání vysoce specializovaných lidí, třeba lékařů.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.