Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Optický internet vám nabídne bezkonkurenční vlastnosti bez výrazně vyšší ceny

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Optický internet vám nabídne bezkonkurenční vlastnosti bez výrazně vyšší ceny
Optický internet vám nabídne bezkonkurenční vlastnosti bez výrazně vyšší ceny

Optický internet je už po poměrně dlouhou dobu tím nejlepším připojením k internetu, které můžete v našich podmínkách zařídit. Ve všech ohledech je optický internet pro uživatele mnohem lepší technologií než jakékoliv předchozí připojení k internetu. Pochopitelně ale i optický internet má celou řadu nevýhod.

Všechny z nich jsou ale cíleny na jejich provozovatele a společnosti, které budují optickou síť. Jakožto zákazníci nemusíte mít sebemenší obavu, že by nevýhody optického internetu mohly omezit váš uživatelný zážitek, nebo cenu. A právě i to je důvodem, proč je optický internet preferovaný všude, kde je dostupný. Cenově jej totiž téměř nerozeznáte.

Cenově dostupné řešení kvalitního připojení

Optický internet je sice nejlepší technologií z pohledu výkonu, ale mohli bychom se pochopitelně obávat toho, že by se zároveň výhody odrážely také na ceně. To se ale rozhodně netýká právě připojení k internetu pomocí optického kabelu. Cenové nabídky připojení optikou jsou cenově odlišné, ale bavíme se opravdu jenom o zlomku ceny. Nárůst ceny se u použití této technologie počítá přibližně kolem desíti procent, což je oproti lepším výhodám samotného připojení rozhodně dobrá cena.

Vysoká rychlost i stabilita optického internetu

Jednou z hlavních výhod optického připojení k internetu je pochopitelně vysoká rychlost. Můžeme ji využívat v minimálně stovkách megabitů, ale není žádnou vzácností i gigabitové a rychlejší připojení pro domácnosti. Vedle toho je další výhodou i fakt, že na rychlost a stabilitu optického připojení k internetu nemá vůbec vliv okolí. Světelný signál není v žádném případě ovlivněný počasím, teplotou či vlhkostí v okolí rozvodu. Jedinou šancí je pochopitelně fyzické narušení kabelů, které by stejně bylo fatální i pro pomalejší druhy připojení.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.