Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Operátoři jsou zároveň i výborní poskytovatelé internetu s dobrou nabídkou

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Operátoři jsou zároveň i výborní poskytovatelé internetu s dobrou nabídkou
Operátoři jsou zároveň i výborní poskytovatelé internetu s dobrou nabídkou

Nejen čistokrevní poskytovatelé internetu vám dokáží zařídit kvalitní připojení k internetu se vším všudy. Mimo jich samotných jsou velice dobří poskytovatelé internetu také tři stěžejní operátoři, kteří na tuzemském trhu fungují. T-mobile, Vodafone a O2 jsou dlouhodobě vytěžovanými společnostmi nabízející celou řadu komunikačních služeb, včetně kvalitního internetového připojení.

V mnoha ohledech jsou dokonce lepší poskytovatelé internetu, než spousta oblastních a menších firem. Může to být dáno i tím, že oblastní poskytovatelé internetu jsou závislí na datových linkách, které spadají právě pod giganty nabízející připojení k internetu, telekomunikační služby a spoustu dalších.

Nabídka O2 vás ponoří do „kovových přezdívek“

Aktuální nabídka připojení k internetu od O2 se halí do kovové lišty. Nejslabší připojení k internetu s dvaceti megabitovou rychlostí má podtitul bronzový, po němž následují stříbrný, zlatý, platinový a diamantový. Diamantový tarif je potom už velice kvalitním připojením, které vám nabídne to, co ne všichni poskytovatelé internetu. A to rovnou gigabitovou rychlost sítě!

Skvělá synergie UPC a Vodafone vede k nejlepší síti

Pokud se ale bavíme o velikosti a stabilitě datové sítě, tak je nejspíš výhra na straně operátora Vodafone. Není tomu tak dávno, co největšího poskytovatele internetu UPC dokázala společnost Vodafone skoupit. A to pochopitelně se všemi náležitostmi a síťovým vybavením. Nabídka obou společností se tak značně překrývá a vy tak máte možnost velkého výběru tarifů.

T-mobile je u pevného připojení střídmější

Ačkoliv vám dokáže i T-mobile nabídnout poměrně rychlé a stabilní připojení k internetu pro domácnosti, tak rozhodně z tohohle pohledu patří k těm opatrnějším. Společnost T-mobile tak i nadále spíše zaměřuje svoje aktivity na poskytování telekomunikačních a datových služeb.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.