Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Obtížné úlohy, které dokáží prověřit rychlost připojení k internetu

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Obtížné úlohy, které dokáží prověřit rychlost připojení k internetu

Určitě už vás někdy napadlo, jak byste mohli co nejlépe prověřit rychlost připojení k internetu k vám domů a porovnat tak rychlost připojení s ostatními. Možností máte rovnou desítky a mnohdy by vás samostatně ani nenapadlo, jaké všechny denní úkony dokážou rychlost připojení dokonale prověřit.

V dnešním článku si představíme programy a úlohy, které rychlost připojení umí dokonale otestovat a díky nimž zjistíte jak na tom jste. Jedním z důvodů, proč měřit rychlost připojení, je například volba správného tarifu připojení k internetu, který dokáže bez problémů naplnit veškeré vaše požadavky.

Víte, že hraní her potřebuje vysokou rychlost připojení?

Jedním z důvodů, proč lidé shánějí velice rychlé připojení k internetu, je například hraní počítačových her. Na první pohled to člověka nemusí napadnout, ale popíšeme si princip na kterém závisí hraní online hry. Hra u vás v počítači se nazývá klient a cokoliv co vy ve vašem klientovi uděláte, musíte nejdříve odeslat na vzdálený server, který pak danou informaci rozešle i dalším klientům ve vašem pásmu.

Rychlost internetu je zde zásadní faktor, protože se všechny tyto informace odehrávají v řádu maximálně desítek milisekund. Na první pohled díky dobrému připojení k internetu tak nemáte šanci ani postřehnout, že mezi stiskem virtuální spouště a zásahem soupeře jsou tisíce kilometrů odesílaných informací.

Streamování jako dokonalá prověrka

Stream je trošku zavádějící pojem. Lidé si okamžitě představí slavné streamery z Youtube nebo Twitch, kteří vysílají svoje pořady online. Jenže stream jako takový znamená vlastně datový tok, který nahráváte na vzdálený server. Rychlost připojení v ohledu downloadu a uploadu se u nejednoho připojení k internetu zásadně liší. Při streamování libovolných dat ale máte skvělou šanci ověřit, jak moc schopné vaše připojení k internetu je.

 

 

 

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.