Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Objednejte si hosting, který dokonale postačí pro vaše služby

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Objednejte si hosting, který dokonale postačí pro vaše služby
Objednejte si hosting, který dokonale postačí pro vaše služby

Hosting je jednou z nejzásadnějších služeb v online prostředí, díky kterým můžeme sdílet svoje data a webové prezentace tak, jak potřebujete. Hosting nám totiž umožňuje fyzické prostředí, kde jsou všechna přístupná data uložená. Na rozdíl od našeho domácí počítače navíc hosting funguje 24/7 a až na vzácné servisní výpadky tak slíbí neustálý přístup k datům.

I zde se ale potkáme s tím, že jeden hosting nabídne rozhodně mnohem spolehlivější a kvalitnější služby než hosting konkurence. Dnes se tak podíváme na to, jaké hodnoty hosting většinou nabízí a proč je také potřeba volit poskytovatele pečlivě.

Technické parametry hostingu

Ohledně samotného připojení k internetu je důležitá konektivita serverovny. Čím lepší je, tím menší je riziko dropu rychlosti a dostupnosti hostingu. Zde se ale nemusíme ve valné většině hostingů, jakkoliv bát. O opravdu adekvátní hodnoty zde používaného připojení k internetu se mnohdy stará přímé připojení na centrální uzel.

Mimo toho je potřeba koukat na další parametry. Každý hosting má přidělený určitou výpočetní kapacitu, většinou se uvádí kapacita RAM a počet jader CPU. Pochopitelně zde platí, že čím obtížnější je web na logické úlohy, tím větší tyto parametry musejí být. O adekvátní nahrávání dat se potom mimo připojení k internetu starají také velice rychlé SSD disky, či užívání RAID systému u standardních disků.

Na společnostech rozhodně záleží

Společnost, která vám bude poskytovat hosting je naprosto zásadní. Většinou zde připojení k internetu nehraje tak vysokou roli, jako kupříkladu možnost technologické podpory na vyšší úrovni, nebo popřípadě i lepší výběr hostingových programů. Větší společnosti navíc nabízejí i možnosti pronájmu celých serverů, které jsou rozhodně lepší volbou pro velké a obtížné projekty, na které hosting může být příliš slabý.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.