Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Neomezený datový tarif už rozhodně nestojí velké peníze!

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Neomezený datový tarif už rozhodně nestojí velké peníze!
Neomezený datový tarif už rozhodně nestojí velké peníze!

Je tomu ještě nedávno co víceméně nebyl neomezený datový tarif k dostání v rámci klasické nabídky u mobilních operátorů. Jenže doba jde dál a s vyššími nároky na data od aplikací se také razantně navyšuje spotřeba. A neomezený tarif se tak dnes stal běžnou součástí nabídek.

Pro velkou část lidí ale neomezený datový tarif znamená velice drahou službu, která ale nedokáže svojí ceně ani zdaleka dostát. To ale už rozhodně není pravda jak co se týče užití, tak i ceny, pod kterou si jej ostatní představují.

Konečně dostupný datový tarif

Poměrně dlouhou dobu trvalo, než se vůbec poprvé dostal neomezený datový tarif k nám do České republiky. V jiných oblastech už bylo běžné, že se neomezená data dostávala lidem do rukou, ale u nás s tím krátce před COVID přišla společnost T-mobile. Ta na počátku dala svým klientům rovnou celé prázdniny datování zadarmo a bez limitu.

Nikoho tak nepřekvapí, že se mobilní internet s neomezenými daty stal probíraným tématem a krátce po této speciální akci byl také zařazený přímo na klasickou plnohodnotnou nabídku. A od té doby se neomezená data běžně ukazují v nabídkách celé řady společností.

Neomezený datový tarif za rozumné ceny

Jednou z počátečních komplikací bylo to, že datový tarif s neomezenou kapacitou stál poměrně dost. Dnes už se ale mobilní internet dostanete i na neomezené variantě pod jeden tisíc korun, což je cena špičkových tarifů víceméně běžná.

Některé firmy, jako již zmíněný T-mobile, navíc zpřístupňují datový tarif takovým způsobem, že na něm limitují maximální rychlost. Díky tomu tak neomezená data můžete využívat i podstatně levněji, než je tomu u jiných společností. Rozdíl ale je v tom, že se maximální rychlost nepohybuje například v hodnotách 5G sítě, ale odpovídá maximálně standardu 4G.

 

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.