Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Neomezené Vodafone tarify, kde je jediným limitem rychlost, vás jistě zaujmou!

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Neomezené Vodafone tarify, kde je jediným limitem rychlost, vás jistě zaujmou!
Neomezené Vodafone tarify, kde je jediným limitem rychlost, vás jistě zaujmou!

Vodafone tarify se rozhodly, že vyjdou ze zajetých kolejí a spustí vlastní koncept nabídky. Dříve se tarify rozdělovaly čistě podle počtů minut, SMS nebo dat. Jenže neomezené telekomunikační služby i data jsou realitou a je potřeba od sebe jednotlivé tarify stále odlišit. Vodafone nabídka tak přišla se zajímavou možností. A to s tou, že máte nabídku, kdy vám Vodafone tarify poskytnou neomezená mobilní data i telekomunikační služby.

Rozdílem mezi jednotlivými tarify se ale stane rychlost, kterou budou data do vašeho zařízení proudit. Tato modifikace je opravdu zajímavá a nutno dodat, že za ni Vodafone tarify sklízejí zasloužené ovoce nejen díky pozitivním ohlasům, ale i díky spoustě klientů, kteří nově Vodafone tarify plně využívají.

Vodafone tarify Basic a Super s omezenou rychlostí

Tarify Vodafone s omezenou rychlostí jsou pro spoustu zákazníků naprosto jednoznačnou volbou. Neomezené volání a podobné služby potřebujeme všichni, jenže mnozí z nás nepotřebují tlačit na takové věci, jako je rychlost připojení.

Tarify Basic a Super jsou toho příkladem. S těmito tarify máte možnost bez starostí sledovat základní multimédia a načítání online stránek, které jsou kvalitně optimalizované s nimi rozhodně není žádný problém. Limity jsou dány u Basic na 2Mb/s a už tarifu Super na 10Mb/s. Nutno poznamenat, že ve všech případech se jedná o neomezená data.

Vodafone tarif neomezený premium pro neomezenou zábavu

A jako poslední zmíněný je tady právě premium tarif. Ten vám opět nabídne kompletně neomezené telekomunikační služby, ale žádné meze se na rozdíl od předchůdců nekladou ani na poli rychlosti. Ba naopak!

S tarifem Neomezený premium se totiž můžete těšit rovnou na současný maximální standard. Využívat totiž můžete síť 5G se všemi jejími výhodami, u nichž je vysoká rychlost jen část celého příběhu.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.