Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Neomezená data konečně běžně k dostání i v České republice

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Neomezená data konečně běžně k dostání i v České republice
Neomezená data konečně běžně k dostání i v České republice

Sice je to už nějaká doba zpátky co neomezená data v České republice poprvé spatřila světlo světa, ale přesto se dostáváme až v posledních měsících do fáze, kdy jsou neomezená data opravdu velice častým sortimentem. Přitom je spousta lidí, která mobilní připojení s možností neomezeného datového toku vyžadovala již mnohem dříve.

Jak se ale neomezená data v České republice rodila a jak se dostávala do stálé nabídky většiny mobilních operátorů? Na to se dnes podíváme v trošku netradičním článku, který mapuje krátkou historii, kterou mobilní data u nás mají.

Neomezené léto od T-mobile

Poprvé se mobilní internet s neomezenou kapacitou ukázal na Českém trhu díky společnosti T-mobile. Jednalo se o léto 2017, kdy se rozhodla růžový operátor nabídnout všem svým novým i stávajícím zákazníkům na limitovanou dobu neomezená data. A to jak tarifním předplatitelům, tak i držitelům standardních předplacených SIM karet.

A jednalo se opravdu o velice dobré rozhodnutí, protože zanedlouho vstoupil mobilní internet bez omezení do popředí prodejů společnosti. Zkrátka, spousta lidí si vyzkoušela tuhle úžasnou výhodu, a nyní pochopitelně nechtějí couvat zpátky. Také kdo by chtěl.

Následoval velký boom tarifů

Pochopitelně tak musela i většina operátorů rychle reagovat a vstoupit na trh s ráznou odpovědí. Jako první to udělala společnost Vodafone a až společnost O2 nabídla svým klientům neomezený data jako poslední článek „velké trojky“ u nás. Přitom mobilní připojení s neomezenými daty většina poskytovatelů kombinovala s celou řadou výhod a hodnot, které jej ovlivňovali. Do dneška totiž nenajdeme jen jeden neomezený tarif, ale celou řadu neomezených tarifů, které vám nabídnou různé benefity jako je odlišná maximální rychlost připojení, nebo doplňkové služby nabízené operátory.

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.