Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Nejlevnější internet od různých technologií. Kde ušetříte nejvíce?

Nejrychlejší připojení k internetu v České republice

Domů / Nejlevnější internet od různých technologií. Kde ušetříte nejvíce?
Nejlevnější internet od různých technologií. Kde ušetříte nejvíce?

Vybrat si nejlevnější internet nikdy nemusí znamenat, že dostanete to stejné. Zcela naopak v závislosti na konkrétním poskytovateli, a především na konkrétních technologiích, se mohou hodnoty lišit. Pro někoho tak může být nejlevnější internet opravdu jen základní záležitost, pro jiné ale může obstarat také základní pracovní úkony.

My se přitom dnes podíváme právě na to, co můžete očekávat za problémy a rozdíly v případě, kdy budete vybírat nejlevnější internet podle jednotlivých technologií.

DSL typy nabídnou nejlepší nejlevnější internet

Oproti dalším typům připojení si můžeme být jistí, že domácí připojení pomocí DSL technologií nám nejspíše vždycky dokáže nabídnout nejlepší poměr ceny a kvality. Nejlevnější připojení se většinou začne pohybovat v ceně okolo tří až čtyř stovek korun. Přitom dostanete rychlost v řádu vyšších desítek, nebo jednoho sta megabajtů. Pro mnohé takový pevný internet může být dostačující, a přitom je levný.

Za optický internet si rozhodně připlatíte

V dnešní době je připojení k internetu pomocí optického kabelu bezesporu to nejlepší, co si můžete vybrat. Jenže to také má svoje zásadní chyby. A to především z toho důvodu, že v tomto případě nejlevnější internet bude stát přibližně cenu, kterou už dáte za rychlejší tarify například u VDSL. S cenou kolem pětiset korun ale rozhodně počítejte s tím, že už dostanete příjemný internet s dobrými hodnotami.

Bezdrátový internet a nejnižší tarify

Nejmenší úsporu budete mít u bezdrátového připojení. Bohužel je to tak, že bezdrátový internet je automaticky nejdražší už od nejnižších tarifů, aniž by vám nabídl dobré hodnoty. Vše je dáno už jen náročností provozu, včetně instalace. Mnohdy je ale bezdrátový internet jedinou možností pro nedostupné oblasti, především v horských pásmech.

 

Zadejte adresu, kde se chcete připojit

Po zadání adresy hned uvidíte, jakou rychlost Vám umíme nabídnout.

Ověření dostupnosti internetového připojění připojto

Nezávazná poptávka

Internet 250 Internet 500 Platinový internet Internet 1000 Televize S Televize M Televize L Tarif na chatu

Zadejte prosím Vaše telefonní číslo. Náš specialista Vás bude v nejbližší možné době kontaktovat.